POLECAMY

Modne spódnice od NIFE

Wąskie ołówki, rozkloszowane trapezy, eksponujące biodra tulipany czy efektowne bombki… Fasonów spódnic jest mnóstwo, ale który jest tym najmodniejszym fasonem nadchodzącego sezonu? Firma Nife prezentuje te o kroju tulipana, które najpiękniej podkreślają kobiecą sylwetkę.

Wąskie ołówki, rozkloszowane trapezy, eksponujące biodra tulipany czy efektowne bombki… Fasonów spódnic jest mnóstwo, ale który jest tym najmodniejszym fasonem nadchodzącego sezonu? Firma Nife prezentuje te o kroju tulipana, które najpiękniej podkreślają kobiecą sylwetkę.

Polska marka odzieżowa Nife, w swoim asortymencie, posiada wiele wzorów spódnic. Znajdziemy tam zarówno wąskie fasony do kolan, te z wysokim stanem, jak i zwężane ku dołowi czy wręcz przeciwnie - poszerzane. Pierwszą propozycją jest spódniczka z zakładkami o typowym kroju tulipana (79.00 PLN). Intensywny fiolet i kieszonki po bokach sprawiają, że jest to bardzo modny projekt o uniwersalnym charakterze. Możesz go nosić zarówno na oficjalne spotkania, jak i mniej zobowiązujące imprezy. Kolejnym tulipanowym wzorem od marki Nife jest spódniczka z delikatne podniesionym stanem i marszczeniami przy biodrach (79.00 PLN). Ten ciekawy fason świetnie prezentuje się w intensywnym odcieniu fuksji, który w sezonie jesienno – zimowym nadal nie schodzi z czołówki najbardziej trendy kolorów. Ponadto w niezwykle efektowny sposób podkreśla sylwetkę. Ostatnią propozycją Nife jest elegancka spódnica z modną aplikacją w formie kokardy
(79.00 PLN). W połączeniu z koszulą daje oryginalny look biurowy, natomiast wysokiej jakości materiał nie pozwoli Ci na to byś podczas spotkania biznesowego myślała o pogniecionej spódnicy. Jej krój przypomina tulipan, ale jest zdecydowanie węższy od poprzednich fasonów dzięki czemu świetnie eksponuje nogi.

 

Najmodniejsze spódnice na sezon jesień/zima 2010/ 2011, bez względu na fason, powinny przede wszystkim pięknie podkreślać talię i biodra, wydobywając tym samym największe atuty kobiecego ciała.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)