Modne nowości

Metaliczne srebro, kontrasty czerni i bieli albo wyrafinowana czerwień, hafty i koronki – to znaki szczególne najmodniejszych butów.
/ 28.03.2007 15:04
Kosmiczne pantofelki

Metaliczne srebro, kontrasty czerni i bieli albo wyrafinowana czerwień, oryginalne obcasy, hafty i koronki – to znaki szczególne najmodniejszych butów. Wrażenie: nieziemskie.


Serduszka Scarlett

Wiosenna kolekcja Reeboka będzie promowana przez gwiazdę filmu „Prestiż”. Aktorka użyczyła jej nawet swojego nazwiska. Dziewczęca i kolorowa linia Scarlett Hearts Reebok jest już dostępna w Polsce.


Więcej niż moda

Barwy łagodne i neutralne, ale także jaskrawe. Wśród wzorów – paski, grochy, krata i motywy kwiatowe. Materiały – jedwabna satyna, ale również cienka i gruba bawełna. Najnowsza kolekcja Sabry to wyrafinowane linie i mnóstwo modnych propozycji.


Ekstrawagancka klasyka

Wiosenna kolekcja Converse to zarówno klasyczne modele (przetrwały w niemal niezmienionej formie blisko sto lat!),
jak i nowe wcielenie popularnych chucków. Kwiaty, czaszki, moro – to tylko wybrane motywy z linii Converse Chuck Taylor. Znajdź model dla siebie.


Tanzanit

Jeszcze niedawno był widywany wyłącznie u Tiffany’ego. Teraz jest już w Polsce w salonach Apart! Kamień ten występuje tylko w jednym miejscu – u podnóża Kilimandżaro.


Modne i wygodne

Florystyczne wzory i kolory: raz ciepłe, intensywne, kiedy indziej łagodne, nawiązujące do stylu vintage. Wszystko to tworzy niepowtarzalne wrażenia i określa nastrój propozycji, które Ecco przygotowało na zbliżające się ciepłe dni.


Do wyboru

Na wiosnę i lato Wittchen proponuje kilka nowych kolekcji. Torebki z kolekcji Young łączą sportową stylistykę z odrobiną ekstrawagancji. Dzięki temu są nie tylko ozdobą, ale także najlepszym przyjacielem kobiety:)


Premium

Oryginalne wykończenia, (szwy pokryte aksamitnymi tasiemkami), nadruki wewnętrzne, wytarte patki, kolorowe guziki i przeszycia – to tylko niektóre wyróżniki najnowszych propozycji Mustanga (skórzana metka Mustang Premium to gwarancja oryginalności).