styl polskich gwiazd fot. ONS.pl/paparazzi/kolaż Polki.pl

Modne kolory zima 2017 - Styl gwiazd - Trendy sezonu

Zobaczcie, co noszą gwiazdy
Joanna Mroczkowska / 27.09.2017 21:49
styl polskich gwiazd fot. ONS.pl/paparazzi/kolaż Polki.pl

Szarości i róże - miks doskonały

Ostatnimi czasy kilka gwiazd pojawiło się w podobnych stylistycznie zestawach. Okazuje się, że połączenie różu i szarości jest miksem sezonu. Nie jest to zbyt odkrywcze, bo ten duet znany jest od lat, mimo wszystko wciąż nie stracił świeżości. A zimą pastele i szary to doskonałe połączenie.

Dorota Gardias różowy płaszcz założyła do wysokich kozaków i wielkiego szalika w kolorze szarym. Pastelowe odcienie bardzo pasują do blondynek. Podkreślają delikatność i kobiecość. Jednak  jak widać na załączonym obrazku, nie tylko blondynkom pasuje ten zestaw. Świetnym przykładem jest Kasia Glinka, która do obszernego swetra dodała pastelowy szalik i torebkę w tym samym kolorze.

Ubierz się w stylu Doroty Gardias

gwiazdy w pastelach
Od lewej: Dorota Gardias, Monika Mrozowska, Karina Kunkiewicz, Kasia Glinka - fot. kolaż Polki.pl/ONS.pl

Na prezentacji najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz pojawiła się Monika Mrozowska i Ula Dębska. Aktorki wybrały ten sam zestaw tylko w innej kombinacji. Szary płaszcz do różowej torebki i na odwrót. Obie opcje wyglądają fantastycznie.

Pastele to odcienie, które kochają kobiety na całym świecie. Są wyjątkowe i sprawdzają się w okresie zimowym. Jednak pasują nie tylko do szarości. Fajnie wyglądać będą w miksie z innymi kolorami pastelowymi, jak i z bielą, czy beżami. Nie wspominając nawet o ponadczasowej czerni, która wygląda dobrze ze wszystkim.

Dobrą nowiną będzie na pewno to, że pasteli nie zabraknie w polskich sklepach. Na pewno macie już ubrania i dodatki w tym stylu z poprzednich sezonów. Warto zatem wyciągnąć je z głębin szafy ;)

Ula Dębska
Ula Dębska w różowym płaszczu - obok: płaszcz New Look, ok. 279 zł, szalik Solar, ok. 219 zł, torebka Sabrina Pilewicz, ok. 900 zł