Modne gwiazd na pokazie Gucci - Styl gwiazd - Gotowe stylizacje

Stylowe Anny na Milan Fashion Week
Joanna Mroczkowska / 22.09.2014 07:12
Podczas wiosenno-letniego pokazu Gucci w Mediolanie w pierwszych rzędach zasiadły wielkie gwiazdy. Wśród nich 2 Anny, które piastują zacne pozycje w magazynach Vogue. Anna Wintour na pokaz przyszła ubrana we wspaniały płaszcz Gucci. Reszta to typowa dla niej stylizacja. Wzorzysta sukienka i nieodzowny naszyjnik osadzony blisko szyi. A i nie możemy zapomnieć o okularach!


Wielkie fashionistki na pokazie Gucci

Obok naczelnej Vogue US, zasiadła Anna Dello Russo. Redaktor Vogue Nippon, jak zwykle zaszalała. Tym razem na pokazie pojawiła się w kolorowej sukience i sportowych butach wprost z jesienno-zimowego pokazu Marc by Marc Jacobs. Kreacja Luelli Bartley z nadrukiem brytyjskiego grafika Fergusa “Fergadelica” Purcella okazała się wielkim hitem. A kruk, którego przypięła do włosów był przeuroczy.

Na koniec zostawiłyśmy sobie kolejną Annę, a raczej Anję. Nasza piękna rodaczka, która sama szła w pokazie Gucci, pojawiła się przed imprezą w stylowym płaszczu z dużymi guzikami. Bardzo szczupła top modelka prezentowała się fantastycznie!

Więcej mody z fashion weeków:

Zajrzyjcie do galerii ze zdjęciami gwiazd na pokazie Gucci: