POLECAMY

5 najciekawszych fryzur z wiosennych wybiegów mody

Zobaczcie je już teraz!
5 najciekawszych fryzur z wiosennych wybiegów mody fot. FREE Imax/Tree

Spośród wiosenno-letnich propozycji projektantów wybrałam fryzury, które uznałam za najciekawsze oraz te, które najczęściej pojawiały się na wybiegach. To one tworzą nadchodzące trendy. Przed wami zarówno banalne propozycje, jak i te wymyślne. Zobaczcie 5 subiektywnych hitów, które według mnie zrobią furorę wiosną i latem 2014.

1. Rockowy bob


Krótkie włosy nosi coraz więcej gwiazd. Trend na kultowego boba wciąż trwa, a mi na nadchodzący sezon podoba się wersja zaprezentowana przez Massimo Rebecchiego. Rockowy glam, czyli sexy niedbałość w wydaniu blond.

Polecam linię Wellaflex Hydrostyle, która pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia włosów, zapobiega ich puszeniu się oraz sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku.

 

2. Morskie fale


 
Ta fryzura przywodzi mi na myśl film "Plusk" z Deryl Hannah i Tomem Hanksem. Może to mój sentyment do tej produkcji, ale uczesanie w tym stylu pojawia się na wielu pokazach.

Polecam linię Wellaflex Loki i Fale, która pomaga w zachowaniu długotrwałej sprężystości i elastyczności loków.

3. Retro szyk


 
Moda na fryzury pełne objętości powróciła na dobre. Znowu odchodzimy od praktyczności na korzyść stylu z lat 50. i 60. Kobiety nosiły wtedy tapiry, niewygodne garsonki i nie uznawały płaskich butów.

Do tego typu fryzur polecam linię Wellaflex Instant Volume Boost. Produkty pomagają błyskawicznie osiągnąć podwójną objętość włosów, w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji. Pozwalają na uzyskanie elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia fryzury aż do 24 godzin.

4. Romantyczna plecionka


W nadchodzących sezonach warkocze wciąż będą modne. Ten z pokazu Fatimy Lopes wygląda dziewczęco i romantycznie.

Polecam linię Wellaflex Maksymalne Utrwalenie, która zapewnia maksymalnie wysoki poziom utrwalenia przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności i naturalnej miękkości włosów do 24 godzin.

5. Artystyczny nieład


Na koniec artystyczny nieład. Fryzura z pokazu Collette Dinnigan jest moim hitem. Prosty look w duchu współczesnej Marii Antoniny.

Polecam linię Wellaflex Sensitive, która jest przeznaczona dla wrażliwej skóry głowy. Elastycznie utrwala fryzurę, zmniejszając ryzyko alergii. Skuteczność i bezpieczeństwo tej linii zostały potwierdzone dermatologicznie.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)