POLECAMY

Więcej znaczy lepiej, czyli moda na fryzury pełne objętości

Dowiedzcie się więcej!
Więcej znaczy lepiej, czyli moda na fryzury pełne objętości fot. ONS.pl/FREE
Fryzury pełne objętości co jakiś czas wracają do łask stylistów. Okazuje się, że moda na minimalizm przemija a największym hitem nadchodzących sezonów będą efektowne fryzury. Niech nas widzą!


Wiosną i latem 2014 hitem będą uczesania w stylu Brigitte Bardot, które doskonale naśladuje Adele Adkins. Ten kobiecy styl bardzo do nas przemawia. Ale to nie wszystko!

W nadchodzących sezonach wyznajemy ogólną zasadę, że wielkie jest piękne. Odrobina ekstrawagancji jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Z tego założenia wychodzą m.in. Alexis Mabille, Vivienne Westwood, włoski duet Dsquared2, czy Jeremy Scott.


A wy jak zapatrujecie się na ten trend? Będziecie nosić tapiry i burzę loków na głowie? Czy zostaniecie przy bardziej tradycyjnych uczesaniach?

Do tego typu fryzur polecam nową linię Wellaflex Instant Volume Boost. Produkty pomagają błyskawicznie osiągnąć podwójną objętość włosów, w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji. Pozwalają na uzyskanie elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia fryzury aż do 24 godzin.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)