Modna i elegacka kobieta wg Wallis

W tym sezonie Wallis sięga do lat dwudziestych, wprowadza obniżony stan i niezwykle modne w tamtych czasach asymetryczne sukienki na jedno ramię. Inspiracją dla wieczorowych kreacji w greckim stylu były ikony wielkiego ekranu.
/ 19.03.2008 23:21
W tym sezonie Wallis sięga do lat dwudziestych, wprowadza obniżony stan i niezwykle modne w tamtych czasach asymetryczne sukienki na jedno ramię.

Modna i elegacka kobieta wg Wallis

Inspiracją dla wieczorowych kreacji w greckim stylu były ikony wielkiego ekranu. Żaboty i falbany stanowią ważny element wykończenia, nadając romantyczny akcent szczególnie sukienkom. Paleta delikatnych róży, kremowego, morskiego i wyszukanych naturalnych kolorów sprawia, że wszystko łączy się w doskonale skomponowaną całość.

Modna i elegacka kobieta wg Wallis

Z drugiej strony, w kurtkach i niezastąpionych w tym sezonie szerokich, czarnych spodniach można zauważyć echa lat pięćdziesiątych. Talia wciąż pozostaje ściśnięta, a pełne, eleganckie sukienki z tafty sprawią, że będziesz wyglądała kobieco i seksownie. Tę kompozycję można uzupełnić klasyczną torebką z koralikami i butami na koturnie.

Modna i elegacka kobieta wg Wallis

Styl marynistyczny nie straci na popularności w sezonie Wiosna/Lato 2008. Dominować będą białe płaszcze z dużymi guzikami, a w przypadku trykotów, bluzek i marynarek pożądane będą kropki i pasy.