Ile modelki zarabiają na Instagramie?!

Modelki zarabiają fortunę na prostych postach
Ile modelki zarabiają na Instagramie?! fot. FREE Imax/Tree

Nikogo już nie dziwi, że Instagram to świetnie miejsce żeby zarabiać pieniądze. To właśnie on góruje w branży modowej i jest najlepszym kanałem promocji produktów lifestyle. Jak się możecie również domyślić najbardziej oczywistym nośnikiem tego typu akcji reklamowych (oczywiście ukrytych w jakże naturalnych zestawieniach życia codziennego), są modelki. To one podobno zarabiają na Instagramie największe pieniądze.

Ile modelki zarabiają na Instagramie?!

Jak donosi jedna z największych agencji analizujących social media stawki modelek są horrendalne. Cena 1 posta u topowych modelek sięga ok. 400 tysięcy złotch aż po ponad milion. Kto by przypuszczał, że zdjęcia selfie mogą stać się tak lukratywnym biznesem? Kto zgarnia taką kasę? Oczywiście znane nam wszystkie Kendall Jenner, Cara Delevingne czy Gigi Hadid.

 

tonight 🙈

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner)

Nazwiska takie jak Karlie Kloss czy Miranda Kerr mogą sobie krzyknąć za 1 zdjęcie w granicach 100-200 tysięcy złotych. Nieźle, co?

Jakieś chętne na zmianę zawodu? Modelki chyba nie mają tak najgorzej.

Więcej modnych hitów na lato 2016:

Wygodne sandały na płaskiej podeszwie Jednoczęściowe stroje kąpielowe wracają! Okulary przeciwsłoneczne? Obowiązkowe latem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)