POLECAMY

Mistrz i Magda

U Magdy Mielcarz, pięknej Ligii z „Quo vadis”, dużo się dzieje. Niedawno wyszła za mąż, studiuje aktorstwo w Stanach Zjednoczonych, a teraz udała się w tajemniczą podróż do Rosji.
Jej niezwykła uroda zainspirowała znanego polskiego projektanta Dawida Wolińskiego. Powstała niezwykła kolekcja z Magdą w roli głównej.

„Mam do Dawida ogromne zaufanie”, mówi Magda. „Jak mało który projektant, świetnie rozumie naturę kobiety. Jego stroje są z jednej strony nowoczesne, prekursorskie, a z drugiej niesamowicie seksowne. Podkreślają największe atuty: talię, biust i pupę”.

„Magda jest mądra, nowoczesna i przebojowa. Jej uroda to pociągająca mieszanka uroku młodej dziewczyny i dojrzałej kobiety. Wspaniałe też jest to, że ma poczucie własnej wartości. Z takimi kobietami wspaniale się pracuje”,
mówi Dawid o swojej muzie.

„Magda doskonale wie, czego chce. Kilka miesięcy temu brała w Los Angeles ślub. Zwróciła się do mnie, bym uszył jej suknię. Byłem zaszczycony. Zapytałem tylko, czy ma jakiś pomysł na kreację. Odpowiedziała: »Nie chcę tylko wyglądać jak Zosieńka albo wiosenka«”, opowiada Woliński.

Tekst Iza Bartosz
Zdjęcia Marcin Tyszka
Stylizacja Jola Czaja
Asystentka stylistki Karolina Gruszecka
Makijaż Gonia Wielocha /HELENA RUBINSTEIN
Fryzury Robert Kupisz
Scenografia Ewa Iwańczuk
Produkcja sesji Elżbieta Czaja
Asystent Tomasz Czmuda
 
Podziękowania dla ANTIK BAAZAR, ul. Ludna 9 za pomoc w przygotowaniu scenografii do sesji.

Wszystkie ubrania pochodzą z kolekcji Dawida Wolińskiego.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)