Marc Jacobs fot. ONS.pl

Miley Cyrus i Marc Jacobs - Wspieranie aborcji - Charytatywnie

Miley Cyrus i Marc Jacobs połączyli siły
Joanna Mroczkowska / 23.05.2016 14:05
Marc Jacobs fot. ONS.pl

Temat aborcji wzbudza wiele kontrowersji. W szczególności u nas w kraju gdy wokół niej rozpętała się prawdziwa burza, która podzieliła niemal cały kraj. Nie chcemy jednak poruszać tego aspektu gdyż jest zbyt złożony.

Jednak jak się okazuje zwolenników aborcji (a raczej opcji wyboru), jest bardzo wielu, nawet wśród gwiazd, które oficjalnie się ze swoją opinią obnoszą. A nawet idą o krok dalej. Miley Cyrus wraz z artystką Marylin Minter stworzyły projekty T-shirtów z hasłami - "Miley Hearts Planned Parenthood” i “Pro Choice Miley”. Do akcji dołączył się Marc Jacobs, który sygnuje topy tego kobiecego duetu. Projektant udostępnił je w sprzedaży w wybranych butikach i sklepie internetowym.

Kupując t-shirt wspierasz legalną aborcję?

Całkowity dochód z ich sprzedaży (koszt t-shirtu to ok. 50 dolarów), przeznaczony jest na fundację Planned Parenthood. Fundację zajmującą się promowaniem świadomego planowania rodziny a także legalną aborcją.

Oczywiście projekt zyskał uznanie a t-shirty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Jedną z pierwszych osób noszących ten projekt, oprócz samej Miley była znana prezenterka telewizyjna Ellen DeGeneres (zdjęcie poniżej).

Więcej modnych hitów na lato 2016:

Wygodne sandały na płaskiej podeszwie Jednoczęściowe stroje kąpielowe wracają! Okulary przeciwsłoneczne? Obowiązkowe latem