Mikołajkowy Bilioneurobab!

Już 4 grudnia 2009 r. odbędzie się specjalna mikołajkowa edycja imprezy Bilioneurobab Designer Sample Sale. Kto już na niej bywał, na pewno nie przeoczy kolejnej.

Już 4 grudnia 2009 r. odbędzie się specjalna mikołajkowa edycja imprezy Bilioneurobab Designer Sample Sale. Kto już na niej bywał, na pewno nie przeoczy kolejnej.

Będzie to idealna okazja do kupienia wyjątkowych świątecznych prezentów dla siebie i całej rodziny. Jeśli nie chcesz, aby ominął Cię mikołajkowy szał zakupów, koniecznie zarejestruj się na stronie www.bilioneurobab.pl.
 
Bilioneurobab to cykl zamkniętych imprez modowych, których już chyba nikomu nie trzeba przedstawiać i na których można skompletować całą garderobę na nadchodzący sezon. Można tu kupić po cenach aż do 80% niższych najnowsze kolekcje polskich i zagranicznych projektantów oraz międzynarodowych marek. Zimowa edycja tej projektanckiej wyprzedaży po raz kolejny odbędzie się w ciekawym miejscu, jakim bez wątpienia jest Loft 44, przy ul. Powązkowskiej 44 w Warszawie. To miejsce w porównaniu z poprzednim bardzo odległym od centrum miasta to strzał w dziesiątkę. Sami sprawdziliśmy!

Mikołajkowy Bilioneurobab!

Jeśli kupisz specjalną platynową kartę Bilioneurobab - wejdziesz na imprezę jako pierwsza wraz z czterema osobami towarzyszącymi. Dodatkowo otrzymasz wartościową paczkę niespodziankę, w której znajdziesz między innymi kupon o wartości 250 zł na zakup bielizny Samanta, talon o wartości 600 zł na jeden z zabiegów kształtujących sylwetkę, proponowanych przez KształtoSferę oraz fantastyczną mascarę i podkład firmy Maybelline New York.

Na Bilioneurobabie znajdziesz ponad 70 najlepszych projektantów i marek, wśród nich:

Agnieszka Kotlonek Goshico, Andrzej Sawicki, Beata Dębowska, Daria Siwiak, Gosha, Green Establishment, Imunzi, Kasia Frycz&Aga Wolińska, Kasja Michorowska, Kędziorek, Małgorzata Knopik Skibińska, Królak Karina, Maja Kotecka Ayenn, Monika Błotnicka, Not to repeat, Paulina Plizga, Weronika Bachan, Zemełka&Pirowska, Langner, BGN Tatiana, Maryna Lipiec, Luxury&Liberty.

Mikołajkowy Bilioneurobab!Zimowa edycja Bilioneurobab będzie doskonałą okazją także do skompletowania całej garderoby na śnieżne, chłodne dni. Do wyboru będą najmodniejsze ciepłe płaszcze i kurtki, puszyste, wełniane swetry, dzianinowe sukienki oraz całe mnóstwo pięknych i niezwykle praktycznych czapek, szalików i rękawiczek.

Jeśli jesteś prawdziwą fashionistką to nie może Cię zabraknąć 4 grudnia 2009 w Lofcie 44. Wejdź na stronę www.bilioneurobab.pl i zarejestruj się, aby otrzymać zaproszenie. Jeśli chcesz wejść na imprezę jako pierwsza, koniecznie kup specjalną kartę VIP, dodatkowo otrzymasz wartościową, świąteczną paczkę niespodziankę.

MIEJSCE IMPREZY DESIGNER SAMPLE SALE - BILIONEUROBAB: Impreza odbędzie się w Lofcie 44, na ulicy Powązkowskiej 44 w Warszawie, dnia 4.12.2009 od godziny 17 do 24 (godz. 17 wstęp tylko dla posiadaczy kart platynowych i zaproszeń, godz. 19 wstęp dla wszystkich zarejestrowanych na stronie www.bilioneurobab.pl). UWAGA! Specjalne, bezpłatne, dwuosobowe zaproszenia na tę wyjątkową wyprzedaż projektancką We-Dwoje rozdaje swoim wiernym Czytelnikom. Szczegóły TUTAJ >>> 

WU
Źródło: Materiały prasowe Bilioneurobab
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)