POLECAMY

Mikołajki z pakamera.pl - kiermasz świąteczny hand-made

Dla wszystkich fanek i fanów hand-made'u pakamera.pl zorganizowała specjalny kiermasz świąteczny. To idealne miejsce na kupienie wyjątkowych i oryginalnych prezentów mikołajkowych i gwiazdkowych. Polecamy!
Mikołajki z pakamera.pl - kiermasz świąteczny hand-made fot. Fotolia

Już po raz piąty mamy zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników hand-made’u na KIERMASZE ŚWIĄTECZNE.

Kiermasze świąteczne to już tradycja i grudniowa domena pakamery. Już po raz piąty na okres grudnia zostanie zgromadzone i wyeksponowane ponad 15 tysięcy prac artystów i projektantów z całej Polski. W ciągu pięciu lat imprezy hand-made z pakamera.pl z lokalnej, gościnnie prezentującej prace kilkudziesięciu artystów urosły do rangi NAJWIĘKSZEGO W KRAJU WYDARZENIA PROMUJĄCEGO I PREZENTUJĄCEGO NIEBANALNE i UNIKATOWE prezenty, dodatki i akcesoria, ubrania oraz design od Polskich Projektantów.

Zobacz też: Zwierzęca biżuteria – galeria

MIEJSCE: KLUB 1500m2 do wynajęcia, Solec 18, Warszawa

1500m2 do wynajęcia to miejsce na warszawskim powiślu. w postindustrialnych przestrzeniach starej drukarni kartograficznej

CZAS:

MIKOŁAJKI HAND-MADE z PAKAMERA.PL
DATA: 4-5 GRUDZIEŃ – NIEDZIELA i PONIEDZIAŁEK
GODZINY: NIEDZIELA: 10 – 19, PONIEDZIAŁEK 10-21

Pakamera.pl - Mikołajki 2011

Kiermasze świąteczne stały się już w dużej mierze naszą tradycją i grudniową perełką na mapie wydarzeń miasta Warszawy. Jest to alternatywa dla przedświątecznego maratonu po supermarketach, pokazujemy jak za pośrednictwem rękodzieła artystycznego można oderwać się od masowych sieciówek. Grudzień to jedyny czas w roku kiedy mamy okazję pokazania twórczości kilkuset artystów z całej Polski w jednym miejscu.

Zobacz też: Must-have sezonu - futrzana torebka!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Witam.Byłam na kiermaszu świątecznym handmade, reklamowanym powyżej, bardzo mi się podobało. Zdjęcia z tej imprezy znajdziecie na moim blogu fabricandcolor.com