POLECAMY

Michał Szpak chce wyjechać!

Michał Szpak chce wyjechać z Polski! Dlaczego tak jest? Co go skłoniło do tej decyzji? Przecież nawet nie wydał swojego debiutanckiego krążka!
Michał Szpak chce wyjechać!

  Michał Szpak w wywiadzie dla "Twoje Imperium" opowiada, że... chciałby robić karierę poza granicami Polski!

Jesteśmy tym bardzo zaskoczeni, zwłaszcza, że nie wydał jeszcze swojego debiutanckiego albumu. Póki co skupił się na "Tańcu z gwiazdami", co zresztą bardzo sobie chwali.

Michał Szpak stwierdził, że ma nadzieję na wyjazd i karierę za granicą, ponieważ w Polsce scena muzyczna jest bardzo konserwatywna i zamknięta na nowości. Zdaniem Szpaka Polacy mają swoich faworytów i nie dopuszczają do siebie nowych prądów muzycznych.

Szkoda, że mówi to osoba, która nawet nie spróbowała!

Michał Szpak/ fot. MWmedia

Szpak opowiada także o swoim uczestnictwie w "Tańcu z gwiazdami" - uważa, że ten program dużo mu dał - jest dla niego wyzwaniem, nowym doświadczeniem. Co ciekawe Michał zaakcentował, że jako ostatni podpisał umowę z producentami "Tańca z gwiazdami". Ma to jakieś znaczenie? Cóż, chyba nie.

Michał stwierdził, że liczy na to, że uda mu się zaśpiewać w programie... a nie lepiej nagrać płytę? Może nie ma co rozmieniać się na drobne?

Zobacz też: Gwiazdy w kolorach fluo

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
TEN CHLOPAK MA RACJE. WYDAC W POLSCE PLYTE NIE JEST LATWO.RZUCAJA MU KLODY POD NOGI,BO NIE MA KONEKSJI I SAM SIE PRZEBIJA.ALE WIELKI TALENT JAKI MA PRZEBIJE SIE. WY TRZY KOMENTATORKI JESTESCIE GLUPIE I ZACOFANE.. A TERAZ CO MACIE DO POWIEDZENIA JAK MICHAL JEST GWIAZDA PIERWSZEJ WIELKOSCI? BIERZE MNIE OBRZYDZENIE NA TAKICH JAK WY!!!!!!!
/7 lat temu
Tak, na pewno zrobi karierę w wyzwolonym obyczajowo świecie. Takich jak on na Zachodzie i w Stanach jest setki i na nikim już nie robi wrażenia kolejny metroseksualny chłopaczek trącający kiczowatym glamrockowym image'em z poprzedniej epoki. Może po prostu trzeba było zacząć od śpiewania a nie od Tańca? Przestałam go szanować po tym programie.
/7 lat temu
A niech jedzie, nikt go na siłę nie będzie zatrzymywał, dżizas...
POKAŻ KOMENTARZE (1)