POLECAMY

Nowość! Robert Kupisz i patriotyczna moda

Dowiedz się więcej!
Nowość! Robert Kupisz i patriotyczna moda fot. ONS.pl /Robert Kupisz

Kultowe koszulki z Orłem Białym, zaprojektowane przez Roberta Kupisza w odrobinę innej wersji trafią do sprzedaży w sieciach Empik już 1 września 2014 roku. Bowiem „Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz” to kolekcja, którą nasz ulubiony modowy patriota stworzył specjalnie z okazji premiery tego głośnego Filmu Jana Komasy. W skład limitowanej linii oprócz znanych wszystkim koszulek (cena: 79 złotych), wchodzą charakterystyczne chusty z motywem moro (cena: 99 złotych).Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz


Miasto 44
 
„Ponad dwa lata temu pokazałem moją kolekcję zatytułowaną „Heroes”, inspirowaną zdjęciami Powstańców w Muzeum Powstania Warszawskiego. Zdjęcia młodych Powstańców, które zobaczyłem podczas mojej wizyty zrobiły na mnie wielkie wrażenie, nosiłem je w sobie. Nigdy wcześniej nie widziałem tak pięknych, szlachetnych młodych twarzy, wpisanych w tragedię i okrucieństwo wojny. Było to dla mnie bardzo mocne przeżycie. Mniej więcej w tym samym czasie, na Festiwalu Filmowym w Gdyni spotkałem się z Jankiem Komasą, który dostał propozycję wyreżyserowania filmu o Powstaniu. Był to niesamowity zbieg okoliczności, że obaj rozpoczęliśmy pracę nad podobnym tematem. Wydaje mi się, że nikt nie zna i nie pozna odpowiedzi na pytanie o słuszności wybuchu Powstania Warszawskiego, natomiast odwaga i szlachetność tych młodych ludzi nigdy nie powinny być kwestionowane”
– mówi Robert Kupisz.

Więcej modowych newsów:

polkipl twitter polkipl pinterest polkipl instagram polkipl google plus polkipl facebook polkipl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Podoba mi sie ta kolekcja, szczegolnie chusta wpadla mi w oko:) i cena przystepna. Ciekawy pomysl na promocje filmu. Chetnie zobacze Miasto 44- widzialam zwiastun... i musze przyznac, ze zapiera dech...
/4 lata temu
Żadna nowość, bo Kupisz już wcześniej projektował patriotyczne ciuchy. Nowością będzie tym razem ich cena. Wreszcie stać mnie na to żeby to kupić. Ciekawa jestem jak będzie z dostępnością tych koszulek, bo jak limitowana seria, to w rzeczywistości mogą to być jakieś pojedyncze sztuki na sklep. Ta biała wygląda dobrze, trochę a'la Natalia Siwiec ;-)
/4 lata temu
Bardzo mi się to podoba. Kupisz po raz kolejny pokazał, że lubi niecodzienne projekty, a takim na pewno jest promocja filmu poprzez ubrania. Super, że nie poszedł w taką dosadność, a raczej minimalizm, bo ten napis lub orzeł są ledwo widoczne.