Joanna Horodyńska

Metamorfozy z Gattą i Joanna Horodyńską

Zmieniamy image, zmieniamy styl, zmieniamy Polki!
/ 17.09.2009 12:37
Joanna Horodyńska
Moda to sposób na wyrażenie siebie, podkreślenie swojej urody. Moda to również wyzwanie. Kolejne sezony przynoszą nowe trendy, kolory i wzory. Jaki styl wybrać dla siebie? Jak przełamać opór przed nowościami, krzykami mody i eksponowaniem kobiecych wdzięków? Gatta rzuca wszystkim kobietom modowe wyzwanie i zaprasza do wspólnego odkrywania świata mody i kobiecego wdzięku!Stylista prawdę ci powie
Gatta zaprasza wszystkie kobiety do włączenia się w akcję „Metamorfozy z Gattą” przebiegającą pod hasłem: „Zmieniamy image, zmieniamy styl, zmieniamy Polki!”. Będzie to okazja do licznych rozmów o modzie, zapoznania się z najnowszymi trendami oraz do zmiany swojego stylu pod czujnym okiem profesjonalnych stylistów. Będzie to również okazja, by obalić wiele mitów na temat mody, stereotypów dotyczących doboru kolorów i wzorów oraz przyjrzeć się modowemu wizerunkowi Polek. Wszystkie panie będą miały okazję porozmawiać i wysłuchać podczas specjalnych warsztatów porad ekspertów na temat jesienno-zimowych trendów, licznych wskazówek, jaki strój wybrać dla siebie i jak wyeksponować nogi. A przede wszystkim każda kobieta będzie miała okazję do indywidualnej konsultacji – między innymi u najbardziej znanej stylistki w Polsce, Joanny Horodyńskiej.Spotkania z modą i Joanną Horodyńską
Metamorfozy z Gattą to cykl niezwykłych spotkań oraz warsztatów ze stylistami i ekspertami z branży mody i stylu. Odbędą się one w 8 galeriach handlowych. W każdej z nich przez cały dzień obecna będzie specjalna scena – arena mody – na której prezentowane będą hity zbliżającego się sezonu, a styliści i eksperci – w tym Joanna Horodyńska – będą udzielali porad dotyczących doboru kolorów, wzorów, spódnic, sukienek i rajstop oraz prowadzili rozmowy na temat panujących trendów, modowych wyzwań i pułapek.

Spotkania te będą jednak przede wszystkim zaproszeniem do świata kobiecego piękna i wdzięku oraz zachętą dla wszystkich kobiet, by eksperymentować z modą i zmieniać się z każdą porą roku. Profesjonalni styliści będą podpowiadać, służyć poradą i namawiać wszystkie dziewczęta oraz panie, by nie bać się mody, śmiało sięgać po odważne kolory, wyraziste wzory, eksponować nogi i uwierzyć w swoją urodę.

Gatta rzuca zatem wszystkim kobietom modowe wyzwanie! Odwiedź nasze stoisko w jednym z wielu miast, pokaż swój styl, pokaż, jak się ubierasz i powiedz nam, co chciałabyś zmienić. Porozmawiajmy wspólnie o tym, czym jest dla nas moda i styl. Zapraszamy:

19 września Warszawa Złote Tarasy
20 września
Kraków Galeria Kazimierz
3 października
Wrocław Magnolia
4 października
Wrocław Pasaż Grunwaldzki
11 października
Szczecin Galaxy
17 października
Gdynia Klif
24 października
Toruń Copernicus
25 października
Poznań Plaza

Gatta zaprasza wszystkie kobiety do przejścia prawdziwej modowej metamorfozy!

PATRONI: