fashion week warsaw fot. FREE Imax/Tree

Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw - Tydzień mody - News

O co chodzi?
Joanna Mroczkowska / 09.03.2016 13:17
fashion week warsaw fot. FREE Imax/Tree

Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw swoją premierową edycję będzie miał 18–22 października 2016 roku. I to już oficjalne. Wydarzenie wpisane jest już w światowy kalendarz tygodni mody. Cieszycie się? Bo my bardzo!

Moda i design to jedne z najważniejszych dziedzin w strategii marketingowej Mercedes-Benz. Od 20 lat marka współpracuje z branżą mody, wspiera już około 50 wydarzeń modowych w ponad 30 krajach na całym świecie – a teraz również w Warszawie.

– mówi Ewa Łabno-Falęcka, Dyrektor Communication & Public Affairs Mercedes-Benz Polska

Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw

Nasza stolica dołączyła zatem do zacnego grona światowych stolic mody (Paryż, Mediolan, Londyn, Berlin, Praga czy Madryt). Co znaczy, że łódzki tydzień mody będzie miał ogromną konkurencję. Ale to tylko z korzyścią dla nas, konkurencja wymusi na obu wydarzeniach jeszcze większego nakładu pracy, który przełoży się na świetnie wydarzenie. Ciekawe jesteśmy tylko, który z nich zajmie 1. miejsce w kraju. My wróżymy, że Warszawa przejmie pałeczkę na rodzimej scenie. A jakie jest wasze zdanie?

Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw

Oprócz pokazów najlepszych projektantów przewidziane są wydarzenia towarzyszące adresowane do branży i miłośników mody tj. cykl spotkań i warsztatów z uznanymi postaciami branży oraz program imprez towarzyszących otwarty dla szerokiej publiczności, organizowany z partnerami i instytucjami kultury w Warszawie.

My już nie możemy się doczekać, a wy?

Więcej modowych hitów:

Wygraj boskie buty Loft3 z Reksiem
5 sposobów na modny look
Od teraz nie pierzemy swoich dżinsów?!