Menbur - wieczorowe torebki i buty z Hiszpanii

Menbur to firma rodzinna założona w nasyconej słońcem andaluzyjskiej Granadzie na początku ubiegłego wieku przez Francisco Mena Burgosa. Od pierwszych liter jego nazwiska pochodzi nazwa firmy MENBUR. Co firma proponuje nam w swojej kolekcji? Zobaczcie nasze typy.
/ 12.06.2018 15:56

W 2006 roku firma przekształciła się w GRUPOMENBUR zaraz po włączeniu do swojego portfolio marek kolekcji dziennej Pilar Abril. Kolekcje wprowadzane są dwa razy w roku w oparciu o panujące aktualnie w modzie trendy. Ich tworzeniem zajmuje się grupa młodych i kreatywnych hiszpańskich projektantów.

Celem nadrzędnym marki jest zaspokojenie potrzeb w asortymencie butów i torebek jak najszerszego grona kobiet. Różnorodność tę ma zapewnić wyjątkowość  i wyrazistość własnego stylu i osobowości klientek GrupoMenbur. Każda kobieta mająca swój styl i osobowość znajdzie tutaj coś dla siebie.

W marcu 2007 Menbur Polska otworzył pierwszy salon firmowy w CH Wola Park w Warszawie. Od lutego 2008 roku firma wprowadziła: Imienną Kartę Klienta MENBURClub. Obowiązuje ona w  salonach firmowych i stoiskach patronackich.


Menbur - moda dla eleganckich kobiet

Karta upoważnia do zakupu z rabatem, ale również oferuje interesujące atrakcje: kwartalne losowania nagród dla aktywnych klubowiczek - dzień w salonie piękności, spotkanie ze stylistą, jak również daje prawo do zakupu w cenach obniżonych na kilka dni przed planowaną wyprzedażą sezonową, przez co klientka ma gwarancje wejścia w posiadanie ostatniej pary butów czy też topowego modelu torebki zanim zdążą ją kupić inne osoby.Menbur - moda dla eleganckich kobiet

Najnowsza kolekcja Menbur to satynowe torebki w kolorach indygo, burgundu oraz czerni. Większość wykonana jest z satyny, ale zdarza się też zamsz i lakierowane dodatki.

Seksowne szpilki zadowolą każdą kobietę wybierającą się na bankiet czy imprezę do klubu. Torebki z butami tworzą bliźniacze zestawienia. A może spodobają ci się torebki wieczorowe cieliste?
 
Adresy sklepów znajdziecie na Grupomenbur.com.