Maxilookowy Maraton Zdjęciowy

Piękno i szczęście nie jest zarezerwowane dla kobiet w rozmiarze S! Maxilookowy Maraton Zdjęciowy powstał specjalnie dla wszystkich kobiet w rozmiarze 38+. Ekipa profesjonalistów podda uczestniczki metamorfozom, a ich efekt uwieczni podczas sesji zdjęciowej.
/ 05.03.2013 15:47

Choć „maraton” sam w sobie brzmi męcząco, to w tym wydaniu będzie to wyłącznie przyjemne przeżycie. Maraton to kilkanaście godzin możliwości, podczas których profesjonalny zespół fotografów, stylistów, fryzjerów, wizażystów i charakteryzatorów będzie realizował sesje zdjęciowe dla pań w rozmiarze 38+, które mają za zadanie udowodnić, że każda z nich bez względu na rozmiar może czuć się piękna. Jest to również cykl kilkunastu metamorfoz które będą dziać się na oczach wszystkich zainteresowanych wydarzeniem.

Sesja plus size

fot. Maja Ogonowska

Celem sesji jest nie tylko finalny efekt w postaci zdjęć. Udział w tej sesji to niesamowita przygoda, która okazała się już nie raz spełnieniem marzeń niejednej z pań, a także w wielu przypadkach odmieniła ich życie. Maraton ma za zadanie propagowania terapii fotografią, która odgrywa ważną rolę w odnajdywaniu swoich atutów, kobiecości i wdzięku.

PLUS SIZE

Maxilookowy Maraton Zdjęciowy ma charakter cyklicznych spotkań realizowanych obecnie na terenie Warszawy i Wrocławia – docelowo organizatorzy planują dotrzeć do innych miast na terenie całej Polski, tak aby móc odmienić życie innych pań i pokazać, że PIĘKNO I SZCZĘŚCIE NIE JEST ZAREZERWOWANE DLA ROZMIARU S!

Sesje PLUS SIZE

fot. Justyna Ł.Bień

W ramach otwartego eventu przewidziane są również działania dodatkowe które mają pomóc Paniom w odnalezieniu swoich atutów – kobiecości, sexapealu i wdzięku tj. nauka chodzenia z gracją, porady  z kreatorami wizerunku, specjalistami od zdrowego żywienia,  spotkania z modelkami połączone z warsztatami nauki pozowania przed obiektywem i wiele innych.

Sesje PLUS SIZE

fot. Marcin Strugalski

Najbliższe terminy spotkań:

  • 9-10.03.2013 r. Warszawa
  • 6-7.04.2013 r. Warszawa
  • 21.04.2013 r. Wrocław

Sesje PLUS SIZE

fot. Justyna Lenart

Szczegółowe informacje o MaxiLook`owym Maratonie znajdziesz na: www.maxilook.pl

Organizator projektu:

Maxilook – to pierwsza w Polsce agencja modelingu plus size. O  wyjątkowości agencji świadczy nie tylko nietypowy rozmiar modelek i modeli, który choć odbiega od tego prezentowanego na światowych wybiegach, to bliższy jest rzeczywistości.

PLUS SIZE

fot. Justyna Lenart, Maja Ogonowska

MaxiLook to także pasja, bezwarunkowe zaangażowanie oraz wielkowymiarowość prowadzonych działań. Początki agencji sięgają 2004 roku, kiedy to  został zorganizowany pierwszy w Polsce pokaz mody z udziałem modelek plus size.Agencja Maxilook poza standardową działalnością organizuje akcje społeczne związane poprawą wizerunku kobiet Plus Size w Polsce.