POLECAMY

Materiały budowlane ze staników? Tylko z Intimissimi!

Intimissimi przetwarza Twoje staniki! Jak? Bieliźniana marka zadecydowała, że również może przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska.
Materiały budowlane ze staników? Tylko z Intimissimi!

Angażując się w ekologiczny projekt Intimissimi staje się pierwszą bieliźniarską firmą, która poprzez recycling pomaga oszczędzać energię.

Ty także możesz pomóc w akcji, przyczyniając się do produkcji izolujących ciepło i pochłaniających hałasy paneli, które wykorzystuje się w budownictwie. Przyjdź do dowolnego salonu Intimissimi między 12 marca do 30 czerwca, będą tam stały specjalne kontenery, do których każda klientka będzie mogła wrzucić swój stary stanik każdej marki.

Za każdy przyniesiony stanik dostaniesz rabat na zakup nowego, wybranego przez Ciebie modelu z kolekcji Intimissimi, a niepotrzebna bielizna posłuży do produkcji nowatorskich materiałów budowlanych.

Zobacz także: Jak uporządkować szufladę z bielizną?

"Nasze garderoby pełne są staników, których uż nie nosimy. Przynieśmy je do salonów Intimissimi i wspomóżmy ochronę naszej planety. Dbanie o środowisko jest również kwestią stylu” - Irina Shayk, ambasadorka marki Intimissimi.

Firma, która razem z Intimissimi organizuje tą akcję jest Ovat Campagnari S.R.L., gigant w odzyskiwaniu materiałów przy nowatorskich projektach budowlanych.

Zobacz także: Jak dobrać bieliznę?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)