Mary Katrantzou dla Topshop - wiosna 2012

Słynna projektantka znów podjęła współprace z Topshop - sprawdź efekty
/ 27.02.2012 07:13
Topshop z przyjemnością ogłasza wprowadzenie wyczekiwanej, pierwszej kolekcji Capsule, która powstała dzięki współpracy z Mary Katrantzou.

Wzorująca się na jesienno-zimowej kolekcji Mary, a jednocześnie mająca na uwadze styl kobiety Topshop, dziesięcioelementowa kolekcja oscyluje wokół znaku rozpoznawczego Mary, którym są nadruki w żywych kolorach oraz wyjątkowe struktury.

Zaprojektowane specjalnie dla Topshop fantastyczne nadruki w rajskich odcieniach inspirowane są intrygującymi zdobieniami drogocennej biżuterii. Wyraziste broszki w kształcie kwiatów, motywy nawiązujące do orientalnych parawanów i dynastii Qing Long lśnią na satynie, jedwabiu i jerseyu. Oto co sama projektantka mówi o kolaboracji:

Współpraca z Topshop nad trzecią kolekcją byłą naprawdę fascynująca. Cały zespół od samego początku bardzo mnie wspierał, dzięki czemu ta kolekcja jest bardziej ambitna i stanowczo zabawniejsza od poprzednich. Moim założeniem było stworzenie kolekcji dla kobiety Topshop, która byłaby jak najbardziej zbliżona do mojego stylu, przy zachowaniu najwyższej jakości projektów oraz produkcji. Nie mogę doczekać się, aż zobaczę kobiety w moich sukienkach o kroju bombki lub dziewczyny noszące warstwowo elementy zdobione wzorami.

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)