POLECAMY

Markowe kobiety o "Sexie w Wielkim Mieście"

W miniony czwartek, w wyjątkowym miejscu, jakim jest klub SomePlace Else w poznańskim hotelu Sheraton, odbyło się trzecie spotkanie z cyklu Markowe Czwartki.
Zaproszone "markowe kobiety" były gotowe na wszystko, co specjalnie dla nich przygotowali organizatorzy z agencji 4 way communication.

Przychodząc na spotkanie, jak zawsze znały jego temat (tym razem był to "Sex w Wielkim Mieście"), ale wyjątkowo nie wiedziały, z jakim gościem specjalnym będą mogły porozmawiać. Popijając kobiece wino Gallo i degustując wyśmienite przekąski, prześcigały się w domysłach, kto oprócz Marzeny Rogalskiej pojawi się na tym wyjątkowo kobiecym, ale i intrygującym spotkaniu. I oto równo o godzinie 20.30, przy gromkich brawach i owacjach pań, po raz pierwszy na Markowym Czwartku w sali pojawił się mężczyzna – Andrzej Komorowski – człowiek, który o sexie i problemach w związkach wie dosłownie wszystko.

Mimo iż był rodzynkiem na sali, doskonale odlazł się w kobiecym towarzystwie, żartował i odpowiadał na liczne pytania, naturalnie związane z sexem i uczuciami. Jak uzdrowić związek? Co zrobić, żeby po 10 latach w związku ponownie poczuć motylki w brzuchu? Czemu kobiety i mężczyźni inaczej odczuwają dotyk? Jak nauczyć mężczyznę okazywania uczuć? Czy jedynacy kochają bardziej? To tylko przykładowe pytania, na które panie bardzo chciały poznać odpowiedź.

Jak zawsze spotkaniu towarzyszyły liczne niespodzianki. Specjalnie dla "markowych kobiet" podczas wieczoru wystąpiła Olga – młoda, polska wokalistka, która zaprezentowała kilka autorskich utworów, które już niedługo znajdą się na jej premierowej płycie "Ideał" (www.olga-online.com).

Skoro już o sexie była mowa, to naturalnie nie mogło zabraknąć pokazu kuszącej kolekcji rajstop i bielizny marki Gatta. A jak bielizna, to oczywiście również futra, ponieważ jak twierdzą mężczyźni, nie ma piękniejszego widoku niż kobieta w bieliźnie okryta futrem.

Podczas przerwy Panie mogły do woli przymierzać i kupować futra IGA, a także skorzystać z relaksującego masażu dłoni, na własnej skórze poznać sztukę uwodzicielskiego makijażu, który prezentowały niesamowicie sympatyczne wizażystki perfumerii Douglas.

Jednak futra to nie jedyna rzecz tego wieczoru, którą panie mogły przymierzyć. Przed głównym wejściem hotelu Sheraton niezwykle elegancko, ale i drapieżnie prezentowały się dwa modele marki Lexus. Aamatorki tej wyjątkowej marki mogły do woli "przymierzać się" do aut.

W rozmowach o sexie nie mogło zabraknąć tematu dotyczącego afrodyzjaków. Pan Andrzej zdradził przepis na ziołową kąpiel, która nie tylko naprawdę rozbudza zmysły, ale jest również doskonałą kuracją antyrozstępową. O sile i mocy zapachów "działających na facetów" można było się przekonać, testując nowy kobiecy zapach marki Boss – Essence de Femme.

Tematów do rozmowy, nie tylko tych związanych z sexem, było wiele, ale jak to często bywa, zabrakło czasu. Na szczęście kolejny Markowy Czwartek już 25 października i wówczas razem z Marzeną Rogalską i Kasią Bujakiewicz zaproszone panie porozmawiają o małych – wielkich kobiecych przyjemnościach.


Patroni Medialni spotkania: Onet.pl, polki.pl, RMI FM, fashionmedia.pl, ON TV
Organizator: 4 way communication
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)