POLECAMY

Marion Cotillard w źle dobranym cieniu!

Marion Cotillard zaliczyła wpadkę z makijażem. Pomarańczowy cień, który wybrała, nie wyglądał dobrze...
Marion Cotillard w źle dobranym cieniu! fot. ONS

Jedna z zasad makijażu głosi, że cienie w kolorze pomarańczowym intensyfikują kolor niebieskich, zielonych i szarych tęczówek. I to jest prawda, ale trzeba przy tym właściwie dobrać odcień cienia. Ta sztuka zupełnie nie udała się Marion Cotillard. Aktorka na premierze filmu Dark Knight rises (Mroczny Rycerz powstaje) zaliczyła makijażową wpadkę.

Na czym polegał błąd w makijażu Marion Cotillard? Tym razem aktorka wybrała fatalny odcień, zupełnie nieprzystosowany do jej bladej karnacji. "Brudny" oranż nadał skórze Marion szary odcień. Jakby tego było mało cały makijaż oczu został wykonany niestarannie. A różowe, błyszczące usta stanowią zbyt duży kontrast w stosunku do reszty.

Marion Cotillard ma chłodny typ cery, a zatem wszelkie ciepłe odcienie, jak widoczny na zdjęciu nieszczęsny oranż, kompletnie do niej nie pasują.


Źle wykonany makijaż oczu uwidocznił opuchnięcia pod oczami, do których aktorka ewidentnie ma skłonność. Przy takim typie urody nie należy podkreślać dolnych powiek różami, pomarańczami, fioletami, brązami, ani różem.

Marion Cotillard wyglądałaby o wiele lepiej w tonacji łososiowej, która jest korzystna dla takiego typu urody.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
I piękna kobieta wygląda fatalnie, jak to trzeba uważać z make-upem....
/6 lat temu
okropny!
/6 lat temu
starsznie wyglada!