POLECAMY

Małgosia Bela: to się nazywa kariera

Wystąpi w kampanii reklamowej u boku Julii Restoin - Roitfeld, córki naczelnej francuskiego Vogue'a.
Małgosia Bela: to się nazywa kariera fot. ONS
31 letnia modelka to nie tylko wieszak na ubrania, ale i osobowość. Doceniła ją dżinsowa marka Rock & Republic, która zaprosiła Małgosię do udziału w ich jesiennej kampanii reklamowej. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że obok Beli w reklamie występuje elitarne potomstwo naczelnej francuskiego Vogue'a Carine Roitfeld. 27 letnia Jiulia i 24 letni Vladimir słyną z tego, że trzymają się ze snobistycznym światkiem modelek, projektantów i młodych, bogatych arystokratów.
 
Nie wiadomo, dlaczego Rock & Republic uznało, że Małgosia pasuje do ich towarzystwa. A może palce maczała w tym pani naczelna, która ma niewątpliwy sentyment do Małgosi i często angażuje ją do sesji we francuskim Vogue'u.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 lat temu
gosc "Bimbo" cierpi na zacme i osobista awersje do Malgosi i jak to wszystkie "Bimbos" oprocz oblesnych "balonow" w glowie ma pustke! Straszna historia! Tylko cieszyc sie ze sa ludzie ktorzy widza zloto w Malgosi, bo jest SUPER pod kazdym wzgledem!
/9 lat temu
Małgosia Bela jest ładna, to wiemy, ale tym razem zamieściliście po prostu beeee zdjęcie. Więcej szacunku do polskiej modelki
/10 lat temu
musi miec super interesujaca osobowosc,bo nie grzeszy uroda