Małgorzata Rozenek fot. ONS/kolaż polki.pl

Małgorzata Rozenek - Stylizacje gwiazd - Modne zestawy

Jakie ona ma nogi!
Karolina Kalinowska / 17.06.2016 05:25
Małgorzata Rozenek fot. ONS/kolaż polki.pl

Małgorzata Rozenek pojawiła się w ostatnich dniach na konferencji prasowej programu "Project Lady". Specjalnie na tę okazję wybrała seksowną sukienkę, która doskonale eksponowała jej zgrabne nogi. Uzupełnieniem zestawu były delikatne sandałki na szpilce, zabawna kopertówka zdobiona czerwonym nadrukiem w kształcie ust i designerskie okulary przeciwsłoneczne. Przysłowiową wisienką na torcie była naturalna fryzura i makijaż.

Małgorzata Rozenek w sukience za 1550 zł

fot: ONS.pl

Głównym elementem stylizacji Małgorzaty Rozenek była biała, koronkowa sukienka, która podkreślała jej zgrabną sylwetkę. Fantazyjne falbanki dodawały jej dziewczęcego uroku, ale dzięki czarnym akcentom i kołnierzykowi nie stała się infantylna. Mimo wszystko uważamy, że na taką okazję Perfekcyjna Pani Domu mogła wybrać coś bardziej eleganckiego.

Jednak nie zmienia to faktu, że sukienka wpadła nam w oko. Po dość długich poszukiwaniach udało się nam ustalić, że jest to model pochodzący z kolekcji londyńskiej marki Self Portrait i kosztuje ok. 1550 zł. Ten brand specjalizuje się w tworzeniu odważnych i wyjątkowych ubrań. Powstała w 2013 roku, a stworzył ją pochodzący z Malezji projektant – Han Chong. Jego projekty są świeże, dziewczęce i zarazem mroczne. Koronka i skóra to znaki rozpoznawcze przewijające się przez wszystkie kolekcje.

fot: serwis prasowy Self Portrait

Więcej modnych stylizacji gwiazd:

Katarzyna Glinka w  looku z wyprzedaży
Olga Kalicka i boska marynarka na cały rok
Doda nosi boskie sandałki na obcasie