Małgorzata Kożuchowska dla Ochnik fot. serwis prasowy Ochnik

Małgorzata Kożuchowska - Ochnik jesień 2015 - Trendy sezonu

Co będzie modne jesienią 2015?
Joanna Mroczkowska / 05.08.2015 15:47
Małgorzata Kożuchowska dla Ochnik fot. serwis prasowy Ochnik

Polska marka kontynuuje współpracę z gwiazdą i słusznie bo Małgorzata Kożuchowska to kwintesencja elegancji i klasy. A to bardzo pasuje do kolekcji Ochnik. Linia, którą promuje aktorka to składa się z 4 zdjęć prezentujących styl nowości, które proponują nam projektanci na jesień i zimę 2015/2016. Mamy tu kobiecy płaszcz oversize, niezbędną zimą puchówkę z futrzanym kołnierzem i elegancki płaszczyk z podkreśloną talią. Dla każdego coś dobrego.

Jesienna kolekcja marki Ochnik to ciekawe połączenie dwóch kontrastów: wyrazistego rockowego stylu i niewymuszonej elegancji. Znajduję w niej trendy ze światowych wybiegów i najnowsze modowe zabiegi, takie jak rewelacyjna pikowana skóra. Kolekcja przekonuje bogactwem form i różnorodnością.
- mówi Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska Ochnik

Małgorzata Kożuchowska promuje markę Ochnik

Czarny, dopasowany płaszcz wykonany z modnego ostatnimi czasy połączenia skóry i nylonu oraz obcisłe skórzane rurki idealnie podkreślały jej nienaganną. Równie zjawiskowo aktorka prezentowała się w beżowej tonacji, w eleganckim wełnianym płaszczu. To właśnie on jest naszym typem na ten sezon. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłyście się w ciuch w tym stylu - do dzieła! Sprawdzi się on na początku jesieni - wtedy możemy go nosić rozpięty a gdy przyjdą prawdziwe chłody wystarczy założyć pod niego gruby sweter i zimowy look gotowy.

Więcej mody na jesień i zimę 2015/2016: