POLECAMY

Małgorzata Kożuchowska ambasadorką Ochnika

Małgorzata Kożuchowska została nową ambasadorką marki Ochnik. Aktorka będzie promowała najnowszą kolekcję marki na sezon wiosna-lato 2014. Jej wizerunek pojawi się zarówno w katalogu, jak i na witrynach salonów firmowych.

W sezonie wiosna/lato 2014 marka Ochnik podjęła współpracę z uznaną ikoną stylu – Małgorzatą Kożuchowską. Nawiązana współpraca jest kolejnym przykładem wspierania rodzimej marki przez polską gwiazdę. Pasja życia aktorki, jej niespożyta energia i wyjątkowe wyczucie mody doskonale współgrają z najnowszą kolekcją Ochnik stanowiącą intrygujący romans klasycznej elegancji, przyprawionej szczyptą glamour z młodzieńczą świeżością mody ulicznej.

fot. Ochnik

- Cieszę się, że znowu mogę pracować z polską marką, firmą prężnie się rozwijającą, o wspaniałych tradycjach – mówi Małgorzata Kożuchowska. – Projekty są fantastyczne! Jest w nich nutka rocka, zadziorność, którą bardzo cenię w modzie. Doceniam, że projektanci Ochnika są otwarci na modowe, odważne rozwiązania. Lubię dotychczasowe kolekcje, ale naprawdę urzeka mnie nadchodząca. Pojawią się nowe dla marki Ochnik projekty. Polecam je Waszej uwadze - dodaje aktorka.

Jak podoba wam się Małgorzata Kożuchowska w stylizacji Ochnika?

Polecamy: Skórzana spódnica na co dzień? Wiemy jak!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)