POLECAMY

Szok! Małgorzata Foremniak już nie jest blondynką!

Czy wygląda lepiej niż w jasnych włosach? Oceń sama!
Szok! Małgorzata Foremniak już nie jest blondynką! fot. ONS/kolaż Polki.pl
Małgorzata Foremniak ma ciemne włosy. Szok! Chyba nikt nie spodziewał się, że aktorka zrezygnuje z blond włosów na rzecz ciemnego brązu. Przypomina nam to nieco metamorfozę - ciemne włosy Britney Spears (oczywiście tylko w kontekście tak szokującej zmiany).

Czy Małgorzata Foremniak w ciemnych włosach wygląda lepiej? Mamy twardy orzech do zgryzienia, bowiem tak piękna kobieta, wygląda dobrze w niemal każdej stylizacji - oczywiście pod warunkiem, że wie, jak dobrać kolor włosów. Wydaje nam się jednak, że Małgorzata Foremniak we włosach koloru blond wyglądała nieco subtelniej i łagodniej - skłaniamy się zatem ku tej wersji. A Wy jak sądzicie? Głosujcie w naszej sondzie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/3 lata temu
Pani MF w ciemniejszym kolorze wlosow wyglada zdecydowanie lepiej tak naturalnie,wlosy blond sa zawsze zniszczone o kilkunastu odcieniach, a ciemne jednolite i lsniace super!
/4 lata temu
Pani Malgosiu kocham pania w blondzie bardzo jasnym w ciemnym brak promiennosci i ostre rysy, pani stworzona do jasnych, widac ze nie jest pani pewna siebie w tym kolorze, chowa pani buzie, a w blondzie zawsze pani odslaniala wlosy z buzi, jest pani piekna subtelna i delikatna, uwielbiam sluchac jak pani mowi, taka uczuciowa i wrazliwa
/5 lat temu
Przepiękna kobieta! W obu kolorach pięknie wygląda.
POKAŻ KOMENTARZE (6)