fryzury gwiazd, makijaż gwiazd, róż, wiosna trendy w makijażu fot. ONS

Makijaż gwiazd - modny róż na policzkach

Gwiazdy czują wiosnę i wybierają lżejszy makijaż, którym rolę główną odgrywają zaróżowione policzki i pastelowe usta.
/ 04.02.2013 08:36
fryzury gwiazd, makijaż gwiazd, róż, wiosna trendy w makijażu fot. ONS
Wraz z nastaniem cieplejszych dni, gwiazdy wybierają też lżejszy makijaż. Kości policzkowe podkreślone różem, nadają cerze świeży i promienny wygląd. W połączeniu z pastelowym makijażem ust, całość nabiera naprawdę wiosennego charakteru.

Wystarczy tylko, że dobierzesz odpowiedni kolor różu do swojego typu urody. Jeśli masz porcelanową cerę - tak jak Anna Wendzikowska - korzystnie będziesz wyglądała w jasnym różu. Z kolei opalona karnacja - jak u Joanny Krupy - wymaga odcienia brązowego.

Anna Wendzikowska ma zimowy typ urody - korzystniej wygląda zatem w chłodniejszym odcieniach. Policzki podkreślone różem w kolorze różowym, rozświetlają ciemnoszary makijaż oczu.
Joanna Krupa podkreśliła kości policzkowe kosmetykiem w kolorze jasnego brązu, który wspaniale ożywia jej opaloną cerę. Złocisty makijaż oczu oraz różowe usta świetnie uzupełniają taki makijaż.

Paulina Sykut po zmianie odcienia włosów na bardziej czekoladowy, wygląda korzystniej w ciepłych kolorach. Dlatego właśnie jest jej tak dobrze w brzoskwiniowym różu.

Tamara Arciuch również postawiła morelowe policzki. Taki jasny odcień dodaje lekkości mocnemu wieczorowemu makijażowi. Plus za rozświetlone kąciki, tak modne w sezonie wiosennym.