POLECAMY

Zrób sobie makijaż w stylu Mai Hirsch

Piękny smoky eyes aktorki Mai Hirsch. Piszemy jak go zrobić!
Zrób sobie makijaż w stylu Mai Hirsch fot. ONS/ kolaż polki.pl

Piękna i stylowa Maja Hirsch uważana za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek zachwyciła Nas swoim perfekcyjnym makijażem. Aktorka pojawiła się tak umalowana w czasie premiery limitowanej kolekcji Isabel Marant dla H&M. Piszemy jak go wykonać  krok po kroku!

Przydymiony makijaż

1. Cera powinna być nieskazitelna i matowa. Dlatego wybierz mocniej kryjący podkład o działaniu matującym. Kości policzkowe pomaluj delikatnym różem. Pamiętaj o zabraniu ze sobą pudru transparentnego, którym możesz w każdej chwili zmatowić twarz.
2. Pamiętaj też o podkreśleniu brwi. Najlepiej żelem dzięki któremu możesz łatwo stopniować natężenie koloru.
3. Na powieki nałóż neutralny cień, który będzie twoją bazą. Czarną konturówką narysuj dość grubą linię wzdłuż dolnych i górnych rzęs. Namaluj też kredką linię na wewnętrznej krawędzi dolnej powieki. Pędzelkiem do cieniowania i czarnym cieniem rozmaż linie na górnej i dolnej powiece. Ciemniejszym cień wydłuż linię oka dzięki czemu makijaż będzie bardziej wyrazisty. Możesz dodać jasnego cienia w wewnętrznych kącikach oczu.
4. Usta pomaluj błyszczykiem najlepiej mocno połyskującym w odcieniu różu lub delikatnej czerwieni.
5. Rzęsy wytuszuj mocno wydłużającą maskarą. Pamiętaj o wytuszowaniu nawet najmniejszych włosków przy wewnętrznych kącikach oczu.      
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)