POLECAMY

Maja Sablewska - hot or not?

Styl Mai Sablewskiej zmieniał się wraz z upływem czasu. Oceniamy sławną menadżerkę! Czy styl Mai Sablewskiej jest hot or not?
Maja Sablewska - hot or not?

Maja Sablewska zaczęła przygodę z show biznesem jako opiekunka dzieci Natalii Kukulskiej. Przy okazji zajmowała się także jej spotkaniami, kalendarzem i... dostała pracę w wytwórni muzycznej. Potem wzięła pod swoje skrzydła Dorotę Rabczewską, która bardzo zmieniła swój wizerunek pod jej wpływem.

Dalsza część jej historii jest całkiem świeża - jeszcze w trakcie swojej współpracy z Dodą zajęła się Mariną Łuczenko, która zaistniała dzięki niej na scenie polskiej. Po rozstaniu z Dodą zajęła się Edytą Górniak. Z Edytą Górniak i Mariną Łuczenko nie współpracowała zbyt długo. Ich drogi rozeszły się, gdy Maja przyjęła propozycję TVN i zasiadła w fotelu jurorskim w "X-Factorze".

Obecnie skupia się nad rozwojem kariery Toli Szlagowskiej, a każdy zastanawia się, czy zobaczymy ją w kolejnej edycji programu "X-Factor". Mamy nadzieję, że tak!

Przyjrzyjmy się teraz temu, jak jej styl ewoluował!

Maja Sablewska/ fot. MWmedia

Na zdjęciu widzimy Maję za czasów Dody. Czy możemy jej coś zarzucić? W sumie nie - ubrana jest skromnie, ale z klasą. Zwróćmy uwagę, że ma ciemne, krótkie włosy, w których całkiem jej do twarzy. Wygląda młodzieżowo!

Maja Sablewska z Edytą Górniak/ fot. MWmedia

Tutaj z kolei Maja z Edytą Górniak. Czy widzicie znaczącą zmianę? Zapuściła włosy, ale styl - ten sam! Obcisłe spodnie podkreślające jej szczupłe nogi, luźna bluzka i dużo ozdób na ręce to jej znak charakterystyczny! Nie zrezygnowała z takiego stylu nawet w programie "X-Factor"!

Maja Sablewska z Mariną Łuczenko/ fot. MWmedia

Tutaj Maja z Mariną. Widać zmianę fryzury - rozjaśniła nieco włosy. Czy wygląda lepiej w jaśniejszych? Wydaje nam się, że bardziej poważnie na pewno...

Maja Sablewska/ fot. MWmedia

A tutaj Maja w programie "X-Factor"... Znowu widzimy ją w obcisłych spodniach - tak, to jej znak rozpoznawczy! Jedyną znaczącą zmianą są buty na obcasie - wcześniej nie była chyba przekonana do wysokich obcasów lub koturnów. Czy Waszym zdaniem jej styl zmienił się bardzo na przestrzeni czasu? Czy jest hot?

Maja Sablewska/ fot. MWmedia

Na pewno wygląda teraz bardziej seksownie i nieco poważniej! Ale może takie wymagania mieli wobec niej producenci programu?

Maja Sablewska/ fot. MWmedia

Zobacz też: Anja Rubik czuje się staro!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)