POLECAMY

Maja Sablewska - czy będzie jurorką?

Zastanawiacie się, czy zobaczymy Maję Sablewską w kolejnej edycji "X-Factora"? My także się zastanawiamy, ale mamy kilka newsów...
Maja Sablewska - czy będzie jurorką?

Naszym zdaniem Maja Sablewska sprawdziła się w roli jurorki programu "X-Factor". Może na początku miała problemy z publicznym występowaniem, może i zdarzyło jej się kilka wpadek językowych, ale wypadła bardzo dobrze!

Dlatego dziwią nas plotki na temat tego, że Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, nie widzi jej w kolejnej edycji. Rzekomo zmienił swoje podejście pod wpływem Kuby Wojewódzkiego, który nie kryje swojej niechęci wobec Mai Sablewskiej. Cóż, nie wiemy, czemu stara się pogrążyć Maję.

Może jej zazdrości, że tak dobrze wypadła? Dziwi nas to, ponieważ przy promocji programu nie wyglądali na skłóconych!

Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki/ fot. MWmedia

Niemniej jednak wiemy, jakie podejście do całej sprawy ma Maja Sablewska. Jej znajomi w wywiadzie dla "Faktu" powiedzieli, że menadżerka nie zamierza walczyć o fotel jurora. Jeśli nie dostanie takiej propozycji - na pewno nie będzie o nią zabiegać. I bardzo dobrze! Widać, że ma swój honor!

Szkoda tylko, że możemy jej nie zobaczyć w kolejnej edycji "X-Factora". A jak Wy sądzicie?

Zobacz też: Michał Szpak chce wyjechać!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
zgadzam się. on jej zazdrości, że jest inteligentna i łądna. A może mu się podoba? :D
/7 lat temu
ja myślę ,że jej zazdrości.. Maja nie dała sobie w kaszę dmuchać.. była sprawiedliwym jurorem nie to co Kubuś który na początku drwił z pani małgosi a później ją zostawił.