Magda Cielecka w nowej roli

Magdalena Cielecka podpisała z firmą Avon Cosmetics Polska roczny kontrakt reklamowy i promocyjny
/ 05.01.2007 13:27
Magdalena Cielecka podpisała z firmą Avon Cosmetics Polska roczny kontrakt reklamowy i promocyjny. Będzie także pełnić rolę rzecznika dla kluczowych marek kosmetyków.

Cielecka będzie wspierała wizerunkowo aktywności i wydarzenia związane z jubileuszem 15 lat istnienia Avonu w Polsce, a także poszczególne marki i produkty Avonu oraz społeczny program firmy Wielka Kampania Życia – Avon kontra Rak Piersi.

Wizerunek aktorki będzie obecny w katalogach, materiałach reklamowych, promocyjnych prasowych oraz na stronach internetowych (avon.com.pl, wielkakampaniazycia.pl). Gwiazda będzie uczestniczyła w najważniejszych wydarzeniach, spotkaniach oraz konferencjach związanych z jubileuszem firmy i promocją kosmetyków.

„Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Avonu, bo wiem, że jest to firma z przesłaniem, która od początku istnienia inspiruje kobiety i wspiera je w ich codziennym życiu. Jestem dumna z tego, że będę reprezentować prawdziwą firmę dla kobiet. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z każdym katalogiem w roku 2007 – to magiczny rok, w którym z okazji 15 lecia Avon przygotował ogromną liczbę niespodzianek. Ja też na każdy katalog czekam z niecierpliwością” – powiedziała Magdalena Cielecka.

MK