POLECAMY

Madonna lansuje rękawiczki bez palców

Madonna wpadła na genialny pomysł, który spodoba się wszystkim kobietom, które nie jest zachwycona swoimi dłońmi i nie tylko nim!
Madonna lansuje rękawiczki bez palców fot. ONS

Madonna od dłuższego czasu atakowana jest przez media za swoje straszne... ręce. Ponad 50-letnia piosenkarka trzyma się świetnie, a zabiegi z botoksem w roli głównej czynią cuda, ale piękna buzia nie idzie w parze ze starzejącymi się dłońmi. Wyglądają nawet na starsze niż 50 lat, do tego są mało ładne i przeżylone. Odejmują gwieździe blasku i królują na zbliżeniach w brukowych gazetach. Ale Madonna znalazła na to sposób!


Piosenkarka upodobała sobie skórzane rękawiczki bez palców, zwane inaczej samochodowymi. Zakrywają dłonie, nie ograniczając palców, nadają każdej stylizacji ostrego, rockowego charakteru i jak udowadnia Madonna pasują do wszystkiego. Wokalistka pojawia się w nich zarówno wchodząc na pokład samolotu, jak i na wielkich galach jak ostatnio rozdanie Złotych Globów.

Podziwiamy spryt gwiazdy. Do tego uważamy, że look z rękawiczkami to genialny modowy pomysł, który sprawdzi się zwłaszcza pod koniec zimy. Taki dodatek dodaje poweru i charyzmy!

Na wybiegach również nei zabrakło rękawiczek bez palców. Na zdjęciu jesienno-zimowe wybiegi Chanel, Alexander McQueen i Loewe
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)