POLECAMY

Wiemy, co Maciej Zień zaprezentuje dzisiaj na swoim jesiennym pokazie

Tegoroczna kolekcja to swoisty „rentgen” mody...
Wiemy, co Maciej Zień zaprezentuje dzisiaj na swoim jesiennym pokazie


Specjalnie dla was redakcji Polki.pl dowiedziała się, co Maciej Zień zaprezentuje publiczności dzisiaj wieczorem. Projektant za kilkanaście godzin przedstawi nam swoją modową wizję jesieni i zimy 2013/14. A wy dowiedzcie się już teraz jak będzie wyglądać pokaz słynnego designera.

Rentgen mody...

Jak się dowiedziałyśmy tegoroczna kolekcja  to swoisty „rentgen” mody. Przy pomocy promieniowania rentgenowskiego prześwietlony został, znany z ubiegłego pokazu żuk Goliathus, który na dobre zagościł u Zienia. W starożytnym Egipcie stanowił niejako potężny symbol narodzin, pełnił funkcję amuletu; tu Maciej Zień odbicie kontur skarabeusza wykorzystał jako charakterystyczne dla marki logo widoczne w kolekcji. Śmiało można przyznać, iż projektant świadomie wprowadził symbol owada jako znak rozpoznawczy przypisany tylko i wyłącznie do marki Zień.

Kolekcja składa się z 4 części...

Kreacje na specjalne okazje - Zień Atelier, casualowe stylizacje Zień-a-Porter, business look, czyli stroje dla kobiet biznesu oraz kolekcji dla T-Mobile. Projektant w zamyśle powrócił do korzeni swoich prac, jednakże aktualna kolekcja jest dojrzalsza, dokładnie zaplanowana, przemyślana. Zbiór sukni został połączony w jedną spójną całość. Niewątpliwie linia Zień Atelier to osobliwa kwintesencja kobiecości stworzona na wybieg czerwonego dywanu. Kobieta „Zień” to ktoś, kto dobrze czuje się w stylu elektryzującego glamour, wyrafinowanej miejskiej elegancji i ultra kobiecych, delikatnych fasonach pełnych emocji i optymizmu. Dzięki udanemu połączeniu perfekcjonizmu z kreatywnością, pierwiastkom futurystycznym w projektach oraz najwyższej jakości krawiectwu, Maciej Zień stworzył luksusowy komfort ubioru jakże doceniany w dzisiejszej epoce...

Chcecie zobaczyć więcej? Reportaż z pokazu już wkrótce na Polki.pl...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Ide dzisiaj na pokaz Macieja Ziena jesień 2013!