POLECAMY

Kochamy to! Walentynkowa kolekcja Łukasza Jemioła

Hitem są motywy anatomicznego serca przebitego komiksową strzałą

Łukasz Jemioł przygotował prawdziwą gratkę dla modowych zapaleńców. Kolekcja t-shirtów z walentynkowym motywem to zapowiedź jego najnowszej kolekcji BASIC. Koszulki z charakterystycznymi motywami dla zakochanych to świetny pomysł na prezent nie tylko dla ukochanej osoby, ale i przyjaciółki czy partnera biznesowego, z którym spędzamy mnóstwo czasu. Zatem jak w tym roku okazać miłość?

Łukasz Jemioł na Walentynki 2016

Linią na Walentynki wprowadzamy wzory t-shirtów, które zapowiadają nową kolekcję. Na koszulkach pojawią się motywy anatomicznego serca przebitego komiksową strzałą i rysunkowe dłonie. Jak w każdej kolekcji Basic są też hasła. Tym razem Best i Lovers dla świetnych kochanków.
 

- Łukasz Jemioł

łukasz jemioł best lovers
fot. serwis prasowy Łukasz Jemioł

Kolekcja walentynkowych t-shirtów Jemioła promowana jest kampanią, która składa się z 7 czarno-białych zdjęć autorstwa Piotra Sitarskiego. Duety, które widzimy na zdjęciach nowej kampanii, choć są partnerami w życiu, to nie tylko zakochane pary.

Bohaterami nowego projektu polskiego designera zostali: Bogna Sworowska z Rafałem Olbińskim, topowe małżeństwo w świecie modelingu Marta Dyks i Borys Starosz, piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska z muzykiem Adrianem Łabanowskim, modelka Justyna Michalska ze sportowcem Mariuszem Szemisem oraz model Fouad partnerem. Przed obiektywem pozowały także partnerki biznesowe - architektki Mood Works Karina Snuszka i Dorota Kuć oraz stylistka Alicja Napiórkowska z psem.

Koszulki kosztują 219 zł, kupione w komplecie 199 zł.

Więcej walentynkowych propozycji:

Czerwona bielizna na Walentynki Najlepsze prezenty na Walentynki - dla niej Seksowne zapachy na Walentynki 2016

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)