POLECAMY

Poznaj nową designerkę, która zaprojektuje dla River Island

Dowiedzcie się więcej!
Poznaj nową designerkę, która zaprojektuje dla River Island fot. serwis prasowy River Island
Co roku zimą River Island wypuszcza do sprzedaży linię zaprojektowaną przez brytyjskich designerów. W poprzednich latach dla znanej sieciówki tworzyły takie nazwiska jak Eudon Choi, Katie Eary, czy Joseph Turvey. River Island z dumą informuje, że do tego grona dołączyła Liz Black, która zaprojektuje kolekcję na zimę 2015.


Liz Black dla River Island

Podczas tworzenia kolekcji dla River Island, Liz Black czerpała inspirację z historii rosyjskiej księżniczki Anastazji, córki cara Mikołaja II. Symbolem kolekcji jest noc. Paleta kolorów jest ciemna, waha się od czarnego po granatowy z elementami błękitu i szarości.
 
Liz Black dla River Island zima 2015
 
“Do River Island trafiłam, podczas mojej pierwszej wizyty w Londynie i kupiłam znaczenie więcej niż było w planach! Wtedy nie mogłam nawet podejrzewać, że 14 lat później zostanę poproszona o zaprojektowanie specjalnej kolekcji właśnie dla tej marki. Praca z zespołem River Island była fantastycznym doświadczeniem i z profesjonalnego punktu widzenia, dała mi dużo satysfakcji”.
- mówi Liz Black

Kolekcja, która trafi do sprzedaży we wrześniu 2014 składać się będzie z 9 modeli ubrań oraz akcesoriów. Ceny będą wahać się od 150 złotych do 600 złotych.

Więcej o jesiennych kolekcjach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)