POLECAMY

Liszowska zmieniła kolor włosów!

W finale VI edycji „Jak Oni śpiewają” Joanna Liszowska słynąca z tlenionych i szeroko krytykowanych blond loków oraz tzw. odrostów pokazała się w zmienionym kolorze włosów.
W finale VI edycji „Jak Oni śpiewają” Joanna Liszowska słynąca z tlenionych i szeroko krytykowanych przez portale i magazyny plotkarskie blond loków oraz tzw. odrostów pokazała się w zmienionym kolorze włosów.

Dziś słówko o najnowszych i głośnych metamorfozach fryzjerskich, bo mają one także spore znaczenie, jeśli chodzi o wizerunek gwiazd. Monika Richardson powróciła do blondu, o czym już pisaliśmy, a Joanna Liszowska pokazała się w brąz lokach! Na marginesie dodamy, że obie panie raczej mają złą opinię w mediach, jeśli chodzi o styl i gust.

Liszowska zmieniła kolor włosów!
Monika Richardson powróciła do blond fryzury (na pokazie kolekcji Macieja Zienia wiosna/lato 2010)

Niedawno w relacji z pokazu kolekcji Macieja Zienia na wiosnę i lato 2010 informowaliśmy Was o powrocie do blond fryzurki Moniki Richardson, która właściwie tylko na chwilę przefarbowała się na bardzo ciemny kolor włosów. Trzeba przyznać, że w blondzie jest bardziej rozpoznawalna przez widzów i wygląda znacznie łagodniej. Łatwo zauważyć i nie trzeba być Sherlockiem, że w wersji wieczorowej preferuje tzw. tapir, w wersji mniej oficjalnej - gładkie fryzurki. Jak Wam się podoba?

Liszowska zmieniła kolor włosów!
Monika Richardson bardzo krótko wytrzymała w ciemnym kolorze włosów

Prawdziwym zaskoczeniem jest jednak brązowawy odcień farby na włosach Joanny Liszowskiej, która – na razie nie wiemy czy ze względu na propozycje zawodową, czy też dla własnej przyjemności – podjęła ten krok. Loki zostały, ale naszym zdaniem jest o niebo lepiej. Jeśli fryzjer namówił aktorkę do tego odważnego wyczynu – brawa dla niego. Kobiety często diametralną zmianę fryzury motywują ważnymi zmianami w życiu, a celebrytki - tym, żeby... o nich pisano.

Liszowska zmieniła kolor włosów!
Joanna Liszowska w nowym kolorze włosów i w swoim poprzednim odcieniu blondu

Widać, że diametralne zmiany koloru włosów wśród gwiazd są na topie. Jakiś czas temu spektakularnej zmianie koloru włosów poddała się także Sylwia Gliwa i od tamtej pory jest częściej pokazywana w mediach. Zobacz tutaj >>> Czyżby jednak mężczyźnie woleli blondynki?

Liszowska zmieniła kolor włosów!
No i jak Wam się podoba nowy look Liszowskiej?

Są jednak szkoły fryzjerskie, które nie pochwalają tak drastycznych zmian, bo nie są one korzystne dla kondycji włosów i często nie wyglądają naturalnie. W przypadku Joanny kibicujemy tej zmianie jednak, może chce powrócić do naturalnego koloru włosów, a to zawsze mozolny i trudny proces.

Liszowska zmieniła kolor włosów!
Lepiej w blondzie czy brązie?

Stroje Joanny Liszowskiej nie zmieniły się niestety wraz z kolorem włosów. Komentowaliśmy je już wcześniej. Zobacz tutaj >>>   oraz tu >>>

Czy Liszowskiej i Richardson lepiej jest w blondzie czy w ciemniejszym odcieniu włosów? Komentujcie poniżej.


WU
Fot. MWmedia

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/9 lat temu
richardson słabo w czarnych, nic dziwnego, że sie z powrotem farbneła
/7 lat temu
To nie czarny kolor, tylko ciemny brąz! Ludzie.
/9 lat temu
Mnie się bardziej podobała jako blondynka ;)
POKAŻ KOMENTARZE (7)