POLECAMY

Lipcowy must-have redakcji

Zobaczcie, co tym razem nas zachwyciło!

Kolejny miesiąc minął a na naszej liście znalazły się kolejne hity. Co właśnie trafia do sklepów? Co przetestowałyśmy, czytamy, czym się zajadamy a co chciałybyśmy po prostu mieć? Zobaczcie nasze prywatne preferencje i opinie na temat naszych ulubionych produktów. Co miesiąc wybieramy swoje personalne typy - co wpadło w nasze oko w lipcu?

Nasza redakcja i jej must-have

Uwielbiam książki o przedmiotach, trendach i ideach, które zrodziły się w XX wieku i szalejemy na ich punkcie do dziś. Jak narodził się pomysł ich stworzenia? Jaki wpływ na dobór poszczególnych elementów zapachu miało życie jego autorki? Niebawem biorę się za lekturę!

- Edyta, red. Życie gwiazd i Kultura

Jak zwykle w naszym zestawieniu przeważają kosmetyki, bo chyba kobiety właśnie w nie inwestują najwięcej. Przynajmniej u nas mamy redaktorki z tą obsesją. Więc testów i opinii u nas nigdy nie zabraknie.

Krem składa się z odżywczego połączenia fazy żelowej "Tamis3 Moleculaire" zemulgowanego z trzema olejami bogatymi w odżywcze kwasy tłuszczowe, by wyrównać niedobór lipidów, charakterystyczny dla skóry suchej, oraz niedoboru witaminy E pomagającej chronić ten typ cery. Po nałożeniu kremu pojawia się wrażenie niezwykłej świeżości, a jego odpowiednia konsystencja i odżywczy charakter zapewniają uczucie komfortu. Po godzinie od zastosowania kremu stwierdzono znaczący wzrost nawilżenia, o 45%.

- Gosia, red. działu Uroda

 

Zobaczcie co jeszcze polecamy w tym miesiącu. Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie nasze opinie już teraz!

Więcej mody i naszych hitów:

Jak korzystnie zrobić zakupy na wyprzedażach?
Byłyśmy na wakacjach - czego zapomniałyśmy wziąć?
Ciuchy, z którymi nie będziesz chciała się zostać

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
maseczka Lbiotica złote nici może być ciekawa. Na pewno opis mnie zachęca :)