Lilly Cole, Triumph Inspiration Award fot. serwis prasowy

Lily Cole twarzą Triumph Inspiration Award

Podczas Mercedes Benz Fashion Week w Berlinie odbędzie się wręczenie nagród dla młodych projektantów, już teraz tworzona jest kampanią z udziałem Lily.
/ 09.06.2011 11:44
Lilly Cole, Triumph Inspiration Award fot. serwis prasowy
Zgodnie z motto „125 celebrowania kobiet” 37 utalentowanych, młodych projektantów będzie prezentować swoje innowacyjne kreacje bieliźniane przed międzynarodową publicznością świata mody.

Projekt laureat zostanie wyłoniony przez znamienite jury, a jego komercyjna wersja pojawi się w sprzedaży detalicznej. Dodatkowo, zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną.

Fotograf celebrytów, Ellen von Unwerth, zajmowała się kampanią czwartej edycji konkursu Triumph Inspiration Award robiąc zdjęcia Lily Cole, która miała na sobie komercyjną wersję projektu laureata TIA 2010. Lily Cole:
“Cieszę się, że biorę udział w tym ekscytującym projekcie. Świetnie, że studenci z różnych krajów mają szansę pokazać swoje kreacje światu. Zależy mi na tym, by zobaczyć pomysły, talent i innowacje tych studentów podczas Wielkiego Finału w Berlinie.”

Blisko 2100 studentów z 37 krajów wzięło udział w czwartej edycji Triumph Inspiration Award zainicjowanej przez producenta bielizny Triumph, który w tym roku obchodzi swój 125 jubileusz.Na zdjęciach Lily Cole prezentuje zwycięski model TIA 2010 "Morphology".