POLECAMY

Levi's w butiku Hash24

4 lutego w znanym warszawskim concept store Hash24 odbyła się premiera najnowszej kolekcji Levi’s. W butiku przy ulicy Koszykowej 24 miłośnicy oryginalnych ubrań i gadżetów będą teraz mogli znaleźć wybrane propozycje popularnej dżinsowej marki.
Levi's w butiku Hash24

W ofercie Hash24 znajdą się oryginalne projekty marki, ale też tzw. klasyki. Z pewnością nie zabraknie kobiecych jegginsów w odcieniach tęczy! Będą one niezastąpione w nadchodzącym sezonie, w szczególności, że jednym z głównych wiosennych trendów są intensywne neonowe kolory! Oprócz tego Levi’s zadbał o dostępność męskiego, rockowego mundurku z kolekcji promowanej przez chłopaków z zespołu Gaslight Anthem – czyli linia Levi’s 519.

Polecamy: Biel z odzysku, czyli Conscious Collection z H&M

Już niedługo w concept store Hash24 Levi's zamierza dystrybuować produkty projektowane dla marki przez największych projektantów. W zeszłych sezonach zaproszono do współpracy m.in. Jean Paul Gaultier’a oraz Henry’ego Hollanda, a same projekty były nie lada kąskiem dla wszystkich miłośników mody.

Hash24 to przede wszystkim ubrania ale i nie tylko - od początku istnienia sklepu jest to miejsce spotkań znajomych. Zaletą butiku są marki niedostępne w innych polskich sklepach oraz panujący klimat, na który składają się miejsce, wystrój i oczywiście ludzie.

Zobacz także: Zegarek jako biżuteria - kilka wskazówek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)