POLECAMY

Letnia wyprzedaż u Harrodsa!

Mischa Barton oficjalnie otworzyła letnią wyprzedaż w najsłynniejszym domu towarowym na świecie - Harrod's. Londyn oszalał!
Letnia wyprzedaż u Harrodsa! fot. ONS

Wyprzedaż w Harrodsie to niemal międzynarodowe wydarzenie, bo zjeżdżają się na nie ludzie z całego świata. Rok roczne święto trwa od 27 czerwca do 19 lipca. Jest to wydarzenie, którym żyje cały Londyn. Bogaci wykupują wówczas nieprzebrane ilości ubrań, a ci z potrfelowymi ograniczeniami liczą, że w obniżonej cenie uda im się upolować jakieś markowe cudeńko.

W pierwszą niedzielę wyprzedaży, Harrodsa odwiedza średnio 250 000 osób. W tym roku zakupowe szaleństwo zainaugurowała aktorka Mischa Barton. Imprezie towarzyszyły przemówienia, między innymi właściciela domu towarowego - Egipcjanina Mohammeda Al Fayeda (jego syn zginąl w wypadku samochodym razem z Lady Dianą), konfetti, błyski fleszy i setki wygłodniałych zakupowiczów.

W Harrodsie mieszczą się stoiska największych światowych marek, takich jak Gucci, Prada, Helmut Lang. Można tam też dostać designerskie meble, czy pościele. Znajdują się tu też ekskluzywne delikatesy i restauracje. Jest to najprawdopodobniej jedyny dom towarowy na świecie, który z ogromnym sukcesem sprzedaje pamiątki sygnowane swoim logo. Ci których nie stać na zakup luksusowych towarów oferowanych przez Harrodsa mogą na pamiątkę kupić płócienną torbę, kubek, czy czekoladki "Harrod's".

Zobacz galerię sklepu!

 
Mischa BartonWnętrze słynnego domu towarowego Harrod'sMischa Barton i właściciel sklepu Mohammed Al FayedGeri Halliwell po polowaniu u Harrodsa

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)