Letnia kolekcja Pabia

Zabawa w zestawianie ze sobą sportowej sylwetki z szykownym krawiectwem oraz wprowadzenie funkcjonalnych detali sprawia, że w modzie zanika dotychczasowa wyraźna granica między stylem miejskim, businessowym i sportowym.
/ 07.04.2008 22:48
Zabawa w zestawianie ze sobą sportowej sylwetki z szykownym krawiectwem oraz wprowadzenie funkcjonalnych detali sprawia, że w modzie zanika dotychczasowa wyraźna granica między stylem miejskim, businessowym i sportowym. Letnia kolekcja Pabia

Duże znaczenie mają tkaniny, które wciąż zaskakują nowymi rozwiązaniami i w dużym stopniu decydują o sylwetce. Mają niepowtarzalny, często wyjątkowy wygląd, przestrzenne faktury, stają się coraz bardziej przyjazne, dają duży komfort użytkowania.

W sezonie lato 2008 tkaniny zaskakują jeszcze większą subtelnością, lekkością, delikatnością
i szlachetnością, niż to było dotychczas. Chętnie eksperymentuje się z materiałami
o oryginalnych strukturach. Ten marsz ku nowym rozwiązaniom bazuje jednak na naturalnych włóknach, zdecydowanie najbardziej cenionych i lubianych. Występują liczne efekty mat-błysk.

PABIA na lato 2008 proponuje męski look przełamany kobiecą delikatnością. Sylwetka jest uproszczona, blisko ciała, z elementami zarówno romantycznymi jak i sportowymi. Sporo inspiracji latami 60 - tymi. Kobieta PABII jest zwiewna i szykowna a przy tym sportowa i nowoczesna.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)