POLECAMY

Leszczyński o Dodzie : "Nie wierzyłem w figurę Matki Polki, którą odgrywała"

Krytykuje postawę Dody. Kolejny, który zarzuca jej promowanie się na tragedii?
Leszczyński o Dodzie : "Nie wierzyłem w figurę Matki Polki, którą odgrywała"

Pamiętacie jeszcze aferę pomiędzy Rabczewską a Jarosińską w Show Clubie? Dla niewtajemniczonych przypominamy, że obie panie pobiły się i obie życzyły sobie szybkiej śmierci, najlepiej na białaczkę. Niestety prawdę - czyli kto zaczął i o co poszło - poznamy dopiero po rozprawie sądowej.

Portal Wp TV zapytał o zdanie na ten temat Roberta Leszczyńskiego (byłego jurora w Idolu i krytyka muzycznego). Pytanie dokładnie brzmiało, czy sądzi, że Rabczewska zdolna jest do rękoczynów. Oto, co odpowiedział :

"Ja myślę, że tak. To jest kompletny upadek obyczajów. Nikomu to nie przystoi, nawet pod budką z piwem." Rozumiemy, że opinię na temat Dody ma wyrobioną.

Leszczyński komentował także jej zachowanie wobec choroby Nergala : "Jakoś nie bardzo byłem w stanie uwierzyć w figurę pod tytułem "Matka Polka", którą wykonuje Doda od pewnego czasu. Taki model udręczenia. Kiedyś komentowaliśmy w "Pytaniu na śniadanie" fakt, że ona tragedii swojego narzeczonego użyła do rozliczenia z poprzednim mężem.

Tak sobie pomyśleliśmy, że to nie jest model żalu, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Ale, podobnie jak w katastrofie Smoleńskiej, to nie jest model żalu, do jakiego ja jestem przyzwyczajony. Jest takie powiedzenie: cierpienie uszlachetnia. Widocznie albo nie wszystkich, albo to nie jest cierpienie."

Cóż, szkoda, że nie wszyscy są w stanie docenić to, jak wielu chorym na białaczkę osobom Doda pomogła.

Zobacz też : Odwołać koncert Dody!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)