POLECAMY

Mamy je! Wyniki konkursu "Spełnij swoje marzenia z Lenovo!"

Zobacz, kto wygrał!
Mamy je! Wyniki konkursu "Spełnij swoje marzenia z Lenovo!" fot. materiały prasowe

Wreszcie są wyniki konkursu!


  • Główną nagrodę, notebook wygrywa Anna Wawszkiewicz
  • Tablety trafiają do Magdaleny Ścisłowskiej i Marty Niedziółki

  Pozdrawiamy i GRATULUJEMY,
  Redakcja Polki.pl

  Dołącz do grona takich osobowości, jak Łukasz Jemioł, Lidia Popiel, czy Novika! Masz szansę! Lenovo szuka młodych talentów i będzie spełniać ich zawodowe marzenia. Właśnie dla ludzi z pasją, kreatywnych, aktywnych i utalentowanych powstał projekt "DO`ersi". "DO`ersi" to ludzie zaagnażowani i aktywni zawodowo, którzy z entuzjazmem podchodzą do swojej pracy. Właśnie tak, jak grupa ekspertów projektu.
   

  POKAŻ SWOJĄ PASJĘ REDAKCJI POLKI.PL!

  Co można wygrać?

  • W ramach nagrody głównej - notebook Lenovo serii Z


  • W ramach nagród pocieszenia - dwa tablety A 2107


  Dowiedz się więcej o projekcie

  Do udziału w projekcie zaproszeni zostali uznani eksperci. Obok projektanta Łukasza Jemioła, fotografki Lidii Popiel i wokalistki Noviki zaangażowano wielu innych. "DO`ersami" są też ilustratorka Olka Osadzińska, młode projektantki z Lola Victoria Design, kierowcy rajdowi RMF 4Racing Team i mistrz świata w grach komputerowych Wiktor "TaZ" Wojtas. Są zdolni i chętni do wspierania młodych talentów.
   


  Każdy z nich zaangażuje się w projekt na swój sposób. Wszystko po to, by znaleźć nowych "DO`ersów". Za nami już warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel i warsztaty muzyczne z Noviką. Czego jeszcze się spodziewać?

  • Lola Vitoria Design zaprojektowały limitowaną kolekcję etui na Ultrabooka Lenovo Yoga. Każdy, kto go kupi, otrzyma etui ich autorstwa w prezencie
  • Łukasz Jemioł podzieli się swoją wiedzą o projektowaniu mody


  Cała akcja wspiera kreatywność w różnych dziedzinach. Potrwa aż do grudnia i właśnie wtedy czeka nas ekscytujący finał. Jaki?

  Lenovo wyłoni zwycięzcę akcji, któremu pomoże sfinansować największe marzenia zawodowe.

  Nie czekaj, weź udział w projekcie "For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!". Warto być czujnym, żeby nie przeoczyć swojej szansy na realizację pasji! Więcej informacji o projekcie znajdziecie na www.zrobtozlenovo.pl.

  Zanim jednak wyłoniony zostanie główny "DO`ers" - laureat całej akcji, czekają na was inne konkursy. Pierwszy wystartował już 26 czerwca. Teraz mamy dla was kolejny.

  Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM
   

  LAUREATÓW WYBIERA FIRMA LENOVO. WYNIKI WKRÓTCE!

   

  SKOMENTUJ
  KOMENTARZE (40)
  /4 lata temu
  Ja dziś odebrała przesyłkę. Dziękuję bardzo za tablet. Właśnie na nim śmigam :D
  /4 lata temu
  Odebrałam dziś niesamowitą przesyłkę - nagrodę główną - laptop lenovo serii z. Zapewne przez moje niedopatrzenie usunęłam wiadomość potwierdzającą wygraną w konkursie. Tym samym dziękuję za nagrodę i wspaniałą niespodziankę, której na prawdę zupełnie się nie spodziewałam. Kurier, który dostarczył przesyłkę również spisał się na medal! Dziękuję, dziękuję, dziękuję! :) POZDRAWIAM.
  /4 lata temu
  No właśnie o to mi chodzi, taki naród. Ludzie są zbyt przewrażliwienie. Jakim cudem nie wygrałem ?- myślą. Normalnie nie wygrałeś i tyle pogódź się z tym. Prace im się miały spodobać, a nie wam, nikt z was nie jest w jury. Teraz już po ptokach wygrał, kto wygrał dajcie spokój z "tymi ustawkami"
  POKAŻ KOMENTARZE (37)