Kulisy sesji "Beautiful Story" marki Reserved - galeria

Najnowsza kampania Reserved na sezon jesień-zima 2010/11 będzie opowiadać historię trójki młodych ludzi, którym udało się zrobić międzynarodową karierę w świecie mody. Zdjęcia reklamowe można obejrzeć w sklepach marki, my zaglądamy za kulisy "Beautiful Story", które w fotograficznym skrócie uchwyciła Agata Pospieszyńska.

Kulisy sesji "Beautiful Story" marki Reserved - galeria
O sobie mówi: "Jako nastolatka nie przypuszczałam, że w przyszłości będę modelką, że będę występować w reklamach, a moja twarz będzie zdobić okładki światowych pism modowych. Stało się jednak inaczej. Moje nazwisko jest na siódmej pozycji w rankingu topmodelek na świecie. Obecnie mieszkam w Nowym Jorku, choć urodziłam się w Sierpcu. Wydaje mi się, że w życiu trzeba bardzo chcieć sięgać po więcej. Trzeba marzyć. Najtrudniejszy jest pierwszy krok..."
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/17.09.2010 14:23
Sesja jest boska, a Ania Jagodzińska w ciuchach z kolekcji - bogini. Jejuś jak zawsze się na nią patrzę dostaję takich megakompleksów, że nic, tylko rozpłakać się i zapaść się pod ziemię. Ja chyba w żadnym ciuchu z Reserved nie wyglądałabym tak dobrze, chociaż noszę rozmiar 36-38 przy wzroście 167 :(
/31.08.2010 15:48
to kulisy sesji zdjęciowej, sesję można obejrzeć w sklepach reserved
/25.08.2010 11:00
Ciekawy pomysł, mimo tej czarno-białej stylistyki fajnie wyeksponowane są ubrania.