POLECAMY

Która z gwiazd nie nosi stanika?

A może jednak w tym wieku już powinna? Zgadniecie po biuście?
Która z gwiazd nie nosi stanika?

Podpowiadamy, że to popularna aktorka, która złamała już niejedno serce. Pojawiła się w towarzystwie swojego partnera na pokazie specjalnym sztuki "Ojciec Bóg" w Teatrze Polonia. Miała na sobie zwykły bawełniany podkoszulek i spódnicę w koralowym odcieniu z podwyższonym stanem. Czy już wiecie kto to?

Biust jak biust, kwestia gustu, ale może jednak lepiej by się prezentował w odpowiednio dobranym staniku? A może to specjalny zabieg mający wzbudzić sensację? Albo stylista gwiazdy miał akurat urlop... Kto nie nosi staników? Odpowiedź na następnej stronie.

Zobacz także: Piotr Adamczyk znowu singlem

Zobacz także: Co na głowę? Może kolorowy kapelusz?

Stanika nie nosi nie kto inny jak zazwyczaj kontrowersyjna, choć ostatnio nieco spokojniejsza, Anna Mucha. Jak Wam się podoba w tym stroju?

Zobacz także: Jak poprawić wygląd biustu szybko i skutecznie?

Anna Mucha i Marcel Sora to z pewnością para stylowa, modne dodatki, trendy kolory, miękkie tkaniny, ale ten brak stanika to chyba już zbytni luz i awangarda, zwłaszcza do teatru?

Zobacz także: Przewodnik po zabiegach wyszczuplających

A co Wy myślicie o braku stanika? Panowie są z pewnością zachwyceni takim stylem... Styliści już mniej. Przydałyby się chociaż jakieś nakładki na sutki zapewniające optyczną symetrię.

Pantofelki typu peep-toe oczywiście od Louboutina. Tu akurat nie ma się do czego przyczepić. Ania jest wierna stylowi "sexy girl". Czy jednak trochę już z nim nie przesadza?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)