POLECAMY

Która para nosi takie same koszule?

Oczywiście mowa tu o znanej parze damsko-męskiej. Podpowiadamy - to małżeństwo. Kto się tak ubiera?
Która para nosi takie same koszule?

Ona jest dziennikarką i prezenterką, on - pracuje w radiu. Oboje nie pojawiają się niestety na pierwszych miejscach rankingów dla najlepiej ubranych gwiazd i celebrytów. Dlaczego? Być może dlatego, że ubierają się tak samo?

Zobacz także: Piotr Adamczyk znowu singlem

Zobacz także: Szapołowska kontra Englert

Ona i On w podobnej, czarnej męskiej koszuli. Dodamy, że tak ubrali się na pokaz specjalny sztuki "Ojciec Bóg" w Teatrze Polonia. Ona, na szczęście, przewiązała się w talii brązowym paskiem. Żeby się choć ciut odróżniać figurą od swego męża?

Czy już wiecie co to za znana para?

Odpowiedzi szukajcie na następnej stronie!

Para, która lubi podobne koszule to Odeta Moro-Figurska i Michał Figurski. Nie dbają o siebie, chcą być celowo kontrowersyjni, czy nie maja czasu, żeby się dobrze ubrać? A może to całkiem dobry strój i styl do teatru?

Zobacz także: Nergal się wyspowiadał

Zobacz także: Doda nie wie o co chodzi Nergalowi?

Nie chcemy być uszczypliwi, ale pokazując się wśród fotoreporterów można się spodziewać, że ktoś jednak oceni nasz wygląd. Nie możemy się oprzeć wrażeniu, że to ten sam model koszuli wyjęty z jednej szafy. Jeden tylko bardziej... hm... sprany?

My koszulowym parom mówimy zdecydowane NIE. Przynajmniej NIE na wyjście i pokaz specjalny do teatru... Może uszłoby tak po domu...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)