Kto zdetronizował Muchę i Urbańską?

Było ich aż trzech i nie było wśród nich Zygmunta Chajzera.
/ 12.10.2009 13:44
Było ich aż trzech i nie było wśród nich Zygmunta Chajzera.

Tym razem dajemy Wam odpocząć od niemal "wyskakujących z lodówki" Anny Muchy i Nataszy Urbańskiej – uczestniczek "Tańca z Gwiazdami" rywalizujących zaciekle o najwyższe noty jury i miłość widzów. Tym bardziej, że panie (razem z Maserakiem) zeszły na drugi plan ostatniego programu.

Kto zdetronizował Muchę i Urbańską?
Jan Kliment - partner taneczny Nataszy Urbańskiej  - jako pierwszy najpierw w tańcu, a potem przed jury ochoczo zaprezentował smoka na plecach - tatuaż zrobiony henną w piętnaście minut

W 6 odcinku X edycji "TzG" zdarzyło się bowiem coś, co było bardziej interesujące od ich tanecznej walki i zawładnęło całkowicie sercami publiczności, zwłaszcza damskiej. Był to pojedynek na... nagie torsy. Tyle nagości (męskiej!) nie było chyba jeszcze w żadnej edycji. Udział wzięli: Jan Kliment – partner taneczny Nataszy Urbańskiej z Czech, Radosław Majdan - uczestnik programu, którego nie trzeba przedstawiać oraz niespodziewanie Piotr Gąsowski – prowadzący program.

Kto zdetronizował Muchę i Urbańską?
Radek Majdan zdjął koszulę w tańcu i zaprezentował swoje wdzięki z prawdziwymi tatuażami (i jak wiemy z przerobioną Dodą na Indianina), Piotr Gąsowski zwany Gąsem pozazdrościł kolegom, nie wytrzymał i również zdarł z siebie odzienie, widać, że ćwiczy i dba o opaleniznę

Trzeba przyznać, że było na co popatrzeć, a do tego zrobiło się i zabawnie, i spontanicznie, jak na rozrywkowy program przystało (wreszcie!). Co prawda mówimy tu raczej o braku stroju, ale jednak nie stylu przecież? Metamorfozy i zmiana wizerunku mężczyzn, jak widać, dotyczą tematu nagości. Pokusimy się z przymrużeniem oka więc o ocenę tych negliży ogłaszając ranking: Który z nagich torsów w „Tańcu z Gwiazdami” przypadł Wam do gustu najbardziej? Komentujcie pod tekstem.

Kto zdetronizował Muchę i Urbańską?
Piotr Gąsowski przed i po zdarciu z siebie odzieży w czasie programu "Taniec z Gwiazdami", czy to było reżyserowane?

Ranking We-dwoje.pl wypada następująco: pierwsze miejsce zdecydowanie (co by o nim nie mówić) 37-mio letni Radek Majdan z prawdziwymi tatuażami i wypracowaną regularnymi treningami sylwetką, drugie miejsce - 45-cio letni Piotr Gąsowski za spontaniczność i apetyczność, trzecie dopiero - Jan Kliment za tatuaże robione henną na pokaz i prezentowanie jednak głównie pleców, a nie torsu.

Czy ta akcja była reżyserowana, czy też nie - nieistotne, aż strach pomyśleć co będzie dalej. Kult pięknego męskiego ciała i zdrowego odżywiania zatacza coraz szersze kręgi (vide Krzysztof Ibisz). Czy Zygmunt Chajzer i Rudi Schubert pójdą w ich ślady?

Poniżej do obejrzenia fotorelacja z 6 odcinka X edycji "Tańca z Gwiazdami".

WU
Fot. MWmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/13.10.2009 15:52
czekam na rudiego :DDDDDDDDDD
/13.10.2009 01:31
no przecież! mowa! radzio to radzio!
/12.10.2009 23:09
gąs też jest fajny :P
POKAŻ KOMENTARZE (4)