Księżna Kate nosi sukienkę z przeceny

Księżna Kate w umiejętny sposób łączy ubrania od wielkich designerów z sieciówkowymi ciuchami. Gdzie kupiła swoją sukienkę?
/ 01.07.2014 15:20

Księżna Kate to jedna z najbardziej obserwowanych osób na świecie. Nie tylko ze względu na pełnioną funkcję, ale przede wszystkim na styl. Pani Windsor w umiejętny sposób łączy ubrania od wielkich designerów z sieciówkowymi ciuchami. Nie boi się odgrzewania starych stylizacji i chodzi na zakupy np. do Zary. Księżna XXI wieku! Dlatego właśnie jest tak uwielbiana.

Księżna Kate nosi sukienkę z przeceny

fot. ONS.pl

W związku z wieloma publicznymi wystąpieniami możemy obserwować jej styl niemal codziennie. Tym razem księżna Kate pojawiła się podczas meetingu w The Royal Society of Medicine. Miała na sobie sukienkę, którą zaprojektowała amerykańska projektantka Tory Burch. Aktualnie jest przeceniona i kosztuje ok. 500 złotych. A przeceniona została z ok. 900 złotych.

Kto by pomyślał, że dojdzie do tego momentu, że przyszła królowa Wielkiej Brytanii będzie nosiła ciuchy z przecen...My właśnie za to ją uwielbiamy. A wy jak oceniacie jej styl?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11.03.2016 11:03
A może kupiła te sukienkę, zanim została przeceniona? Sprawdziliście to?! Pewnie nie! Poza tym straszna jest presja kupowania ciągle nowych i zwykle drogich strojów przez osoby publiczne, choć często sławne i bogate. Można swoje pieniądze wydać lepiej niż na takie ubrania.