POLECAMY

Kristen Stewart - jej styl

Jest nieśmiała, trochę zagubiona i się nie uśmiecha. Nie jest seksowną, hollywoodzką pięknością, ale kilkukrotnie znalazła się na liście najpiękniejszych kobiet świata. Jaka jest tajemnica jej stylu?
Kristen Stewart - jej styl fot. ONS
Kristen Stewart jest gwiazdą, która nie bardzo radzi sobie ze sławą. Rozmawia z dziennikarzami tylko wtedy, gdy zbliża się premiera jej nowego filmu. Ale i przeciwko temu się buntuje: "Dlaczego muszę opowiadać o swojej pracy? Chcę być aktorką i już". Nie lubi i nie umie udzielać wywiadów. Jak sama mówi: "Bardzo się wtedy denerwuję. A gdy się stresuję, w ogóle nie myślę". Jej postawa nie wynika jednak z arogancji. Kristen nie znosi obłudy i ma problem z wygłaszaniem gładkich, nic nieznaczących formułek. W jednym z wywiadów przyznała: "Nie znoszę, kiedy ludzie twierdzą, że jestem niewdzięczna i że mam wszystko gdzieś, ponieważ tak naprawdę nikomu nie zależy bardziej ode mnie".

Gwiazda z przypadku
Pierwszy raz zagrała w produkcji Disney Channel, gdy miała osiem lat. Zauważono ją i doceniono za rolę córki Jodie Foster w filmie "Azyl". Potem pojawiała się głównie w niskobudżetowych produkcjach. Zazwyczaj grała w nich role nieśmiałych, wyobcowanych nastolatek. Krytycy ją chwalili,  a ona nigdy nie aspirowała do bycia seksowną, hollywoodzką gwiazdką. Na szczyt popularności wyniosła ją rola Belli Swan w filmie "Zmierzch". Zarówno Kristen, jak i Robert Pattison znaleźli się nagle w samym centrum medialnego szaleństwa. Trzykrotnie zostali laureatami nagrody MTV Movie Award za najlepszy filmowy pocałunek, a ich zarobki szacowane są na 20 mln dolarów.

"Nie czuję się seksowną laską" 
Mimo że Kristen nie jest typową hollywoodzką pięknością, kilka razy trafiła na listę najseksowniejszych kobiet świata. Ona sama mówi o sobie: "Nie czuję się atrakcyjna. Kiedy słyszę coś takiego, mam wrażenie, że ktoś sobie ze mnie żartuję. Nadal poszukuję stylu, w którym czułabym się zmysłowa". Lub ujmuje to bardziej dosadnie: "Nie czuję się seksowną laską". Jednak chyba nie tylko Robert Pattison jest w tej kwestii zupełnie odmiennego zdania. W wolnych chwilach, kiedy nie romansuje z wampirem, Kristen lubi spędzać czas w domu
z przyjaciółmi, ze swoim kotem Jella, książkami i filmami. Gra na gitarze (m.in. dlatego tak lubi swoją rolę w filmie "The Runaways", w którym zagrała gitarzystkę i wokalistkę Joan Jett) i gotuje. Tę umiejętność doskonali oglądając kulinarny kanał Food Network. I bardzo ją ceni, ponieważ dzięki niej może jeść kolacje w domu zamiast wychodzić do restauracji i narażać się na ataki paparazzi.

Aktorka-kameleon
Robin Mathews, makijażysta pracujący na planie "Zmierzchu", był pod dużym wrażeniem urody Kristen. "Jest aktorką-kameleonem. Z równym powodzeniem może zagrać prawdziwą piękność, jak i ćpunkę będącą wrakiem człowieka. Ma rysy twarzy, które umożliwiają najróżniejsze metamorfozy". O tym, że ma rację, można się przekonać oglądając okładkę wrześniowego numeru magazynu "W". Kristen umalowana i uczesana w stylu młodej Elizabeth Taylor emanuje zmysłowością i seks-appealem. W niczym nie przypomina nieśmiałej, trochę zagubionej nastolatki ze "Zmierzchu".

Trampki do wieczorowej kreacji 
Na co dzień Kristen ubiera się w prostym, rockowym stylu. Nosi czarne rurki, legginsy lub szorty. Do tego zakłada t-shirty, koszule w kratę, bluzy z kapturem lub militarne kurtki. Buty to najczęściej conversy lub vansy. Unika makijażu, a jeśli już to jedynie kredką podkreśla oczy, a usta – błyszczykiem. Zwykle chowa się za okularami przeciwsłonecznymi. Natomiast na imprezy wybiera proste kreacje znanych projektantów, które jednak na niej wyglądają bardzo efektownie i sexy. Jednak sama przyznaje, że nie bardzo interesuje się modą. Może dlatego na jedną z premier założyła suknię Eliego Saaba z poprzedniego sezonu, mimo że mogła przebierać w kreacjach z najświeższych kolekcji. Z kolei do seksownej sukienki Yigala Azrouela podczas gali MTV Movie Awards założyla zwykłe conversy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/5 lat temu
chociesz przepadam tylko za najładniejszymi piosenkarkamia i aktorkami głuwnie kristen stewards jest najlepsza i najpiękniejsza jest super osobą i nie muszę poznać ją osobiście by sie dowiedzieć jaka jest naprawdę . Chociaż pochodzę z Polski bardziej z Wożuczyna to znam się na modzie i mokijarzu to najlepszy jest kristen inne gwiady też mają spoko . CIEKAWOSTKA : JA I KRISTEN UR. SIĘ W TYM SAMYM MIESIĄCU I DNIU ALE INEGO ROKU SZOK CO NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥♥♥♥
/6 lat temu
kristen jest piękna
/6 lat temu
kristen jest piękna
POKAŻ KOMENTARZE (1)